יום ראשון , ספטמבר 15 2019
דף הבית / נשים / העצמאיות | ענבל שפריר

העצמאיות | ענבל שפריר

מדור נשית עצמאיות, בא לקדם ולהעצים נשים בעלות עסק עצמאי תושבות בקעת אונו

ענבל שפריר צלמת

מי אני?
אני ענבל שפריר, צלמת ומורה לצילום ועיבוד תמונה .נשואה פלוס שני ילדים מתוקים, תושבת גני-תקווה. בוגרת מכללת הדסה ירושלים, במחלקה לצילום ומדיה דיגיטאלית. מציגה בתערוכות אמנות, בגלריות ומוזיאונים. בנוסף כותבת שירה: שירי התפרסמו באינטרנט ובכתבי עת שונים.
ספרי על הרגע שהחלטת להיות עצמאית?
אמנם התחלתי לעבוד כצלמת שכירה כבר בהיותי סטודנטית, אך מהר מאוד הבנתי שבתחום הזה אין ברירה וצריך להיות עצמאית .

ספרי על העסק והמיוחד בו? אני בוגרת תלמה ילין ומגיעה מרקע של אמנות, ובנוסף במכללת הדסה למדתי גם את הצד הטכני של הצילום בצורה הטובה ביותר. על כן אני מצליחה לשלב בעבודה שלי ובצילומיי גם את העין האמנותית שלי וגם את הצד המקצועי והטכני . אני מצלמת עבור לקוחותיי צילומי מוצרים, אווירה וצילומי תדמית, כל עסק היום צריך צילומים כדי לפרסם את עצמו ברשתות החברתיות. אני יודעת שכולם מצלמים היום אבל אני גם רוצה ללמד איך לצלם טוב יותר ומאמינה שכל אחד ואחת יכולים לצלם טוב יותר בעזרת ידע . אני מעבירה סדנאות צילום לעצמאים ובעלי עסקים- ומלמדת איך לצלם אפילו בנייד ואיך אפשר לצלם גם בעצמך ולשפר את יכולות הצילום שלך.
רגע של השראה
בעידן הדיגיטלי של היום ההשראה קרובה מאוד, אפשר לטייל וירטואלית במוזיאונים לראות אמנות, צילומים ועיצוב מכל העולם. אני מאוד אוהבת את האינסטגרם ואת אתר פינטרסט ומקבלת השראה מהם גם לצילומים חדשים.
טלפון :  052-3442700
אתר  :  
www.enbalshafrir.co.il
מנהלת עסק עצמאי ותושבת בקעת אונו? מוזמנת לשלוח פרטים ולהתפרסם, ללא עלות
לחצי כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סטודיו MI

סטודיו Mi – הצרת היקפים וקוסמטיקה מתקדמת