יום רביעי , אוקטובר 28 2020
דף הבית / חדשות חמות / פרס לאנשי החינוך

פרס לאנשי החינוך

נציבות שירות המדינה העניקה למשרד החינוך במרכז, עיטור של 3 כוכבי מצוינות ארגונית. הפרס הינו תו תקן בינלאומי EFQM והוא מוענק למחוז על הישגיו בשיפור מתמיד במהלך 5 שנים

פרס למחוז מרכז משרד החינוך

בטקס חגיגי שנערך במוזיאון ארצות המקרא בירושלים ולקחו בו חלק חברי הנהלת המחוז, מנהלי מחלקות הארגוניות, סגנית מנהלת המחוז הגב' שושי גוטמן ומתכללת הפרס במחוז, הגב' אביבה בן רפאל. הוענקה למנהלת מחוז מרכז הגב' עמליה חיימוביץ תעודת הוקרה יוקרתית מטעם נציבות שירות המדינה.

מבין 100 ארגונים שהגישו מועמדות זכו 14 ארגונים וביניהם מחוז מרכז במשרד החינוך. הפרס ניתן למחוז מרכז על איכות, מצוינות והצטיינות ארגונית בשירות הציבורי. הוענקו למחוז שלושה כוכבים בקטגוריית כסף מטעם ועדת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי ע'ש יצחק רבין ז'ל, לשנת 2018.

תחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות ע”ש ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל מתקיימת מדי שנה, בהתאם להחלטות הממשלה לקידום האיכות והמצוינות בישראל. התחרות נערכת בשני מסלולים- מסלול המצוינות העסקית ומסלול המצוינות הארגונית במגזר הציבורי, המנוהל על ידי נציבות שירות המדינה. מטרת תוכנית הפרס היא להתוות עקרונות של איכות ומצוינות ארגונית.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


פרס למחוז מרכז משרד החינוך

עמליה חיימוביץ מנהלת המחוז: "אני שמחה גאה ומאושרת לקבל את הפרס בשם המחוז. אני רואה בכל אחד ואחת מאנשי המחוז שותפים מלאים להצלחותינו המחוזיות והפרס הינו הכרה על עשייתנו הרבה והאיכותית בתחומי הפדגוגיה והמינהל. כשאני מסתכלת על המחוז אז יש בו גם איכות הוראה שמביאה להישגים לימודיים אקלימיים חברתיים, ויש בו גם נשמה יתרה – שרואים את הילד, שרואים את האדם במערכת החינוך"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

נתוני הקורונה 18.10.2020

18.10.2020 – יוצאים מהסגר: נתוני הקורונה מהשבוע האחרון