יום ראשון , ספטמבר 22 2019
דף הבית / חדשות חמות / פרס לאנשי החינוך

פרס לאנשי החינוך

נציבות שירות המדינה העניקה למשרד החינוך במרכז, עיטור של 3 כוכבי מצוינות ארגונית. הפרס הינו תו תקן בינלאומי EFQM והוא מוענק למחוז על הישגיו בשיפור מתמיד במהלך 5 שנים

פרס למחוז מרכז משרד החינוך

בטקס חגיגי שנערך במוזיאון ארצות המקרא בירושלים ולקחו בו חלק חברי הנהלת המחוז, מנהלי מחלקות הארגוניות, סגנית מנהלת המחוז הגב' שושי גוטמן ומתכללת הפרס במחוז, הגב' אביבה בן רפאל. הוענקה למנהלת מחוז מרכז הגב' עמליה חיימוביץ תעודת הוקרה יוקרתית מטעם נציבות שירות המדינה.

מבין 100 ארגונים שהגישו מועמדות זכו 14 ארגונים וביניהם מחוז מרכז במשרד החינוך. הפרס ניתן למחוז מרכז על איכות, מצוינות והצטיינות ארגונית בשירות הציבורי. הוענקו למחוז שלושה כוכבים בקטגוריית כסף מטעם ועדת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי ע'ש יצחק רבין ז'ל, לשנת 2018.

תחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות ע”ש ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל מתקיימת מדי שנה, בהתאם להחלטות הממשלה לקידום האיכות והמצוינות בישראל. התחרות נערכת בשני מסלולים- מסלול המצוינות העסקית ומסלול המצוינות הארגונית במגזר הציבורי, המנוהל על ידי נציבות שירות המדינה. מטרת תוכנית הפרס היא להתוות עקרונות של איכות ומצוינות ארגונית.

פרס למחוז מרכז משרד החינוך

עמליה חיימוביץ מנהלת המחוז: "אני שמחה גאה ומאושרת לקבל את הפרס בשם המחוז. אני רואה בכל אחד ואחת מאנשי המחוז שותפים מלאים להצלחותינו המחוזיות והפרס הינו הכרה על עשייתנו הרבה והאיכותית בתחומי הפדגוגיה והמינהל. כשאני מסתכלת על המחוז אז יש בו גם איכות הוראה שמביאה להישגים לימודיים אקלימיים חברתיים, ויש בו גם נשמה יתרה – שרואים את הילד, שרואים את האדם במערכת החינוך"

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

החווה החקלאית ובית ספר שרת

משרד החינוך נותן תקציב מיוחד לגנים ובתי ספר לפרויקטים של יזמות וחדשנות