שבת , יוני 6 2020
דף הבית / הוסר צו איסור הפרסום – בעל קפה פינקס מואשם במעשה מגונה

הוסר צו איסור הפרסום – בעל קפה פינקס מואשם במעשה מגונה

בית המשפט הסיר את צו איסור הפרסום - אבי צמח, הבעלים של קפה פינקס בקריית אונו מואשם במעשה מגונה והטרדה מינית של מלצרית בת 16 תושבת בקעת אונו, בזמן משמרת נגע באיבריה האינטיימים, במקום עדין מועסקות נערות צעירות כמלצריות

נעצר בעלי קפה מקריית אונו

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה כתב אישום כנגד אבי צמח, תושב קריית אונו ובעלי קפה פינקס בעיר, בה הוא מואשם בשני סעיפים של הטרדה מינית ומעשה מגונה בקטינה מעל גיל 16. תחת יחסי מרות, עבירות שיש איתן רף ענישה היכול לכלול מאסר בפועל, עדיין לא נקבע מועד לתחילת משפטו. לפני מספר ימים פורסם לראשונה באתר אונו NEWS אודות הכוונה להגיש כתב אישום כנגד אבי צמח, עורך דינו אלעד שאול, מיהר לבקש צו איסור פרסום מבית המשפט מאחר ולא קיבל את כתב האישום ומחשש כי דבר הפרסום יפגע באשתו, קצינה בכירה ובילדיו, ואכן בית המשפט נעתר לבקשה. בדיון משפטי שנערך בנושא, הוסר צו איסור הפרסום על ידי בית המשפט, בכדי לעדכן את הציבור בהליך הפלילי כנגד צמח.
בלעדי –  כתב אישום נגד בעל בית קפה מקריית אונו
מתוך כתב האישום – "בעת שהקטינה עבדה בבית הקפה בפיקוחו של הנאשם, פנה הנאשם אל הקטינה בהתייחסויות הנוגעות לחיי המין שלו. בנוסף, במהלך המשמרת, פנה הנאשם אל הקטינה בהתייחסויות חוזרות ונשנות אשר התמקדו במיניותה וביחסיה האינטימיים עם בן זוגה, כפי שיפורט להלן: "אתם מזדיינים? אתם עושים את זה? האם את גורמת לחדירה או ירידה" כשהוא מוסיף כי הקטינה "נראית לו טיפוס של חדירה". בהמשך שאל הנאשם את הקטינה מהו המזל האסטרולוגי שלה ושהיא השיבה לו כי היא בת מזל מאזניים, אמר לה בהקשר זה כי "הם חולי מין וכי הוא 'טלה' והוא חרמן". בהמשך, פנה הנאשם אל הקטינה ושאל אותה "אם נתפס לה הגב", וכשזו השיבה לו בחיוב, עשה הנאשם במתלוננת, קטינה שמלאו לה 14 שנים תוך ניצול יחסי עבודה, מעשה מגונה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני בכך שעיסה את כתפיה ואת גבה של המתלוננת, ירד על ברכיו לפניה ונגע בישבנה ובאיבר מינה, מעל מכנסי הטייטס שלבשה במעשיו המתוארים לעיל, הטריד הנאשם מינית את המתלוננת, קטינה אשר הועסקה על ידו, וביצע בה מעשה מגונה.

עו"ד אלעד שאול – "חזקת החפות עודנה עומדת למרשי, אשר הנו איש משפחה ואב לילדים. אין לי אלא להביע צער על כל ניסיון להציג את מרשי כמי שהורשע בהליך זה עוד לפני שהתנהל ולו דיון אחד בבית המשפט. כמו בתיקים רבים, גם בתיק זה רב הנסתר על הגלוי – והנסתר יתגלה בבית המשפט ולא מול כלי התקשורת"
אבי צמח סירב להגיב לנאמר בכתבה

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

בדיקת קורונה

עוד ילד חולה קורונה התגלה באור יהודה – בית ספר נסגר