יום שני , יוני 24 2024

רופאי שיניים מומלצים בגבעת שמואל לשנת 2024

שתף:

מחפשים רופא שיניים איכותי ואמין בגבעת שמואל? מצאנו עבורכם את הרופאים המקצועיים ביותר באיזור.

מרפאת שיניים דנטל קליניק גבעת שמואל

כל אחד מאיתנו לבטח עבר טיפול שיניים כלשהו במהלך חייו אבל חשוב לדעת כמה דברים לפני שבוחרים את המרפאה שתטפל בכם.

מרפאת השיניים דנטל קליניק בגבעת שמואל מנוהלת על ידי ד”ר עבד חיראללה, אשר למד באוניברסיטת אאכן שבגרמניה, ובהמשך עבר עוד שלל השתלמויות בנושא אורתודנטיה ובכלל, כך שמדובר ברופא שיניים מנוסה מאד. מרפאת השיניים שלו מעניקה קשת רחבה של טיפולים שונים כגון: טיפולי חניכיים, הלבנות שיניים, טיפול משמר (סתימות, טיפולי שורש), טיפולים אורתודנטיים, טיפול פרותטי, שיקום אסתטי במיוחד המבוצע בדיוק רב ע”י הכנות ברורות ושמרניות. בנוסף, ד”ר עבד חיראללה מבצע השתלות עם שיקום מיידי ומעניק ייעוץ ראשוני חינם.

 

מרפאת דנטל קליניק מצוידת במכשירים טכנולוגיים מהטובים והמתקדמים מסוגם. בבדיקה שערכנו התרשמנו כי כל הצוות הרפואי במרפאה שם את הדגש על האיכויות האישיות – מדובר בצוות רפואי אמין שאינו מבצע פעולות מעבר למה שצריך, עבור המטופל. התרשמנו כי הם מעניקים שירות מקצועי, יעיל ואיכותי, מאחר וזאת המטרה שלהם. עוד מצאנו כי המרפאה מציעה את שירותיה במחירים הוגנים עם אפשרות לפריסת תשלומים נוחה והלוואה חוץ-בנקאית. בנוסף, היא עובדת עם מבוטחי כללית ולאומית, כאשר היא מעניקה טיפולים מסובסדים לילדים עד גיל 18.

שיקום השיניים

אחד התחומים המרכזיים ברפואת השיניים הוא נושא שיקום השיניים. כאשר אומרים שיקום שיניים מתכוונים לקשת רחבה של סוגי טיפולים יסודיים לשיניים שנפגעו, עד לקבלת מראה טבעי ופונקציה מירבית המתבטאת במדדים רבים של איכות חיים כמו דיבור, יכולת לעיסה, אסטתיקה וכו’.

 

הטיפולים המשקמים הם מגוונים מאד: החל משיקומים בודדים על גבי שיניים ועד להוספת שתלים או חלופות אחרות של שיניים שלמות וכמובן גם הטמעת חלופות של מספר שיניים. עם זאת, יש לציין כי סוגי שיקום השיניים משתנים מאדם לאדם בתלות במקרה האינדיבידואלי ובמצב הסיסטמי הרפואי של אותו מטופל, ובהתחשב בהעדפותיו ולתקציב שהמטופל בחר להשקיע.

חולמים לחזור ולחייך בפה מלא? מרפאת השיניים דנטל-קליניק היא הכתובת עבורכם אז אם אתם מעוניינים לחזור ולחייך בפה מלא וללעוס את כל סוגי המזון, אין צורך להרחיק לכת. במקום תוכלו לקבל טיפול מעולה המשלב טכנולוגיה מתקדמת יחד עם טכניקות חדשניות, כולל כל החידושים העדכניים בתחום רפואת השיניים.

 

מנחם בגין 38, קומה 2, מתחם רוגובין, גבעת שמואל.

 

ליצירת קשר:  03-917-7909, 053-7101720

 

abedhirallah@gmail.com

 

https://www.dentalclinic.co.il/

ד"ר ראובן שפירא - רופא שיניים בגבעת שמואל

מרפאת השיניים המקצועית שבגבעת שמואל הוקמה כבר לפני למעלה מ-30 שנה ומנוהלת על ידי ד”ר ראובן שפירא.

המרפאה מציעה מגוון שירותים כשביניהם טיפולים לאסתטיקת הפה הכוללים: הרמת סינוסים, עקירת שן שבורה, שיקום בעזרת שתלים דנטליים ועוד.
מרפאת השיניים שבגבעת שמואל רואה באיכות הטיפול ערך עליון ודואגת להשתמש במגוון שתלים לשיניים לצד שתלים דנטליים העשויים מהחומרים המתקדמים ביותר בתחום הרפואה והעומדים בתקנים המחמירים ביותר.

ד"ר קליינמן ניצן - מרפאת שיניים בגבעת שמואל

ד”ר קליינמן הוא רופא שיניים בוגר של אוניברסיטאת “הדסה” והבעלים של מרפאת ד”ר ניצן קליינמן. 

כחלק מהשירות המוצע במרפאת השיניים המומלצת שבגבעת שמואל מציעה המרפאה מגוון שירותים וטיפולים שמטרתם לשקם את הפה. כחלק מהטיפולים המוצעים במרפאת השיניים תוכלו למצוא טיפולים משמרים, שיקום הפה והלסת, שיקומים על גבי שתלים, טיפולי שורש, כירורגיית פה ולסת, השתלות שיניים ועוד.

תפריט נגישות