שבת , יולי 24 2021

משרדי התיווך המומלצים ביותר בקריית אונו לשנת 2021

שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

תהליך עם משרד תיווך מנוסה עשוי להביא אתכם לתוצאות מידיות ברכישת או השכרת דירה כבר בעסקה הבאה שאתם מתכננים לבצע בקריית אונו. אזור בקעת אונו, בעיקר זה הכולל את קריית אונו, הפך בשנים האחרונות למוקד משיכה עבור משקיעי נדל"ן רבים. המחירים האטרקטיביים, הפיתוח של האזור כולו, ולא רק של הבקעה עצמה, הפכו את האזור ליעד נחשק, המתחרה ביעדים אחרים בארץ, כך שעסקת נדל"ן כזאת טומנת בחובה אפשרויות שלא כדאי לפספס.

 

צוות המערכת שלנו בדק לאחרונה את שוק הנדל"ן בקריית אונו ולאחר מספר שיחות עם יזמים, משקיעים, בעלי דירות וסוכנים, הגענו למסקנה כי תהליך עם משרד תיווך מנוסה עשוי להביא אתכם לתוצאות מידיות כבר בעסקה הבאה שאתם מתכננים לבצע.

מאז פרוץ משבר הקורונה ואולי אף בגללה, אנשים שבאמת צריכים לקנות דירה – קונים. כמובן שבמקרים מסוימים בלבד אנשים שיותר לחוצים מורידים מעט מחיר, אך אין ספק כי מכירת או קניית נכס היא תהליך אמוציונאלי מאוד שכרוך במאמץ רב, זמן, ידע וכישורים לנהל משא ומתן טוב.

הכירו את רימקס פרימיום ONE קריית אונו, משרד תיווך בניהולם של רובי ודנה יותם, שותפים בעסקים וגם בחייהם הפרטיים. רובי יותם מחזיק בוותק של 15 שנה בעולם הנדל"ן בשוהם והסביבה ובעברו היה בעל משרד תיווך פרטי. לפני כחמש שנים עשה המרה לרשת רימקס במטרה להיות הטוב ביותר בתחומו. במשך כל אותה התקופה, רובי ודנה חיזקו את הסניף בשוהם  ואף היו לתגלית השנה לשנת 2020.

כיום, הסניף בשוהם מחזיק בנתח שוק גבוה ואחראי למרבית העסקאות נדלן שנעשו באיזור בשנים האחרונות. רימקס שוהם מונה חמישה סוכנים פעילים, זאת לצד מחלקה מסחרית אחת שמשווקת פרויקט בבניה ובו חנויות ומשרדים למכירה בכניסה ליישוב שוהם. 

לפני כחצי שנה קיבלו השניים פנייה מרשת רימקס לרכוש את הזכיון של קריית אונו ולהחליף את הזכיינים הקודמים שבחרו לא לחדש את הזיכיון והחליטו ללכת על זה.

בשיחה שערכנו עם דנה יותם, אחת מהבעלים, היא סיפרה: "ישנם קווי דמיון בין  קריית אונו לשוהם. אם  בשווי הנכסים, חתך הסוציואקונומי דומה ונכסי יוקרה שאנחנו יודעים למכור". הסניף נפתח לפני כארבעה חודשים במרכז דרכטן בקרית אונו ומהר מאד הם החלו להכיר את היישוב על תושביו.

רובי ודנה יותם רימקס פרימיום ONE קרית אונו. צילום: קרן מזור
רובי ודנה יותם רימקס פרימיום ONE קרית אונו. צילום: קרן מזור

 

בבדיקה שערכנו שמנו לב כי יש כאן משהו אחר משאר הסוכנים, מצאנו אנשים רהוטים, בעלי ידע רב עם יכולת תקשורת שסוחפת אחריה את כל מי שסביבם, כאלה שרואים את הדברים אחרת. התרשמנו גם מהיכולת של אנשי המשרד לזהות את הצורך של הלקוח, אשר על פיו הם פועלים בהליך המכירה או הקניה של הדירה.

דנה והצוות שלה במשרד משקיעים בכל נכס אותו הם מייצגים, בכל דבר וכל פרט קטן, על מנת שהוא יהיה מושלם. המשרד מהווה ONE STOP SHOP שזה בעצם בית לכל אותם שירותים שהלקוחות צריכים: עו"ד, מעצבים, אדריכלים להיתרי בנייה וחריגות, צלמים, הום סטיילינג, ייעוץ משכנתאות ועוד.

הם מכירים את כל הנכסים שנמכרו ואלו אשר מוצעים למכירה באזור ההתמחות שלהם, כך שבמשרד התיווך המדובר יכולים להתאים עבורכם את הנכס בדיוק להתאמה האישית שלכם, או להפך.

לסיכום אמרה דנה: "אנו מביאים איתנו מומחיות, מקצוענות ושירות אחר. אנחנו מאמינים בכנות ויושרה ורואים אך ורק את טובת הלקוח. כמו כן, בתקופה הקצרה שלנו כאן הספקנו למכור ולשכור מספר נכסים ובנוסף, אנו משווקים בלעדיים של פנטהאוזים בפרוייקט תמ"א בקראון ובגני תקווה".

אז אם אתם עדין מתלבטים, אנו יכולים לסכם את פני הדברים בכך שרימקס קרית אונו תשיג עבורכם את המחיר הטוב ביותר במינימום זמן ומקסימום איכות.

טלפון:  050-2301333

פייסבוק: לחצו כאן

לאתר החברה לחצו כאן 

כתובת: מרכז דרכטן, הנשיא 57 קרית אונו. לניווט לחצו כאן 

גיל ששון שיווק נדל"ן

משרדו של גיל ששון מתמקד באזור גיאוגרפי מצומצם על מנת שכל לקוח יקבל ערך מוסף. ההיכרות של אנשי המשרד עם הסביבה היא מאוד עמוקה: מוכרים וקונים מקבלים מהם מידע על ההתחדשות העירונית בסביבה של הנכס, נתונים על מוסדות החינוך, מוסדות התרבות, קופות חולים, טיפות חלב, תחבורה ציבורית ועוד.

התמקדות באזור ספציפי מאפשרת להם לייצר מאגר גדול של קונים שיכולים להתאים לכל דירה שיצאו איתה לשיווק בציבור.

 

כתובת: קניון קריית אונו

שלומי צדוק – מניב נכסים

משרד תיווך עצמאי בקרית אונו עם ותק של למעלה מ18 שנה. אנשי המשרד מתמחים בכל סוגי המקרקעין, מכירה, השכרה וניהול נכסים. הם מעניקים שירות הערכת נכס ללא עלות או התחייבות ועובדים בשיתוף פעולה עם כל המשרדים בארץ.

יש לציין כי השירות כולל עורכי דין, מודדים, שמאים קבלני בניין ושיפוצים.

 

כתובת: גולומב 9 קרית אונו