יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / צה"ל כבש את תיכון בן צבי בקריית אונו

צה"ל כבש את תיכון בן צבי בקריית אונו

בשבוע שעבר התקיים בתיכון בן צבי בקריית אונו כנס היכרות והכנה לקראת שירות צבאי משמעותי, במעמד ישראל גל, ראש העיר, ורון מלכה, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ובהשתתפות הנהלת בית הספר, הנהלת אגף החינוך ותלמידי כיתות י"א והוריהם.   

יום צה''ל
יום צה''ל. אילוסטרציה

בקריית אונו שמים דגש על הנכונות לשירות ומוכנות לצה"ל, דבר המתבטא באחוזי הגיוס שהם מהגבוהים בארץ ובמקום ראשון באחוזי היוצאים לקצונה מקרב תושבי העיר. "יום צה"ל נועד להביא לידיעת המועמדים והמועמדות לשירות הביטחון את ההיבטים המנטליים והפיזיים כך שיוכלו להתכונן כראוי לגיוס ולעשות בחירות נבונות לעצמם ולמדינה.

לכתבות נוספות:
40 סטודנטים מקריית אונו קיבלו מלגות
הלוחמים העלומים מקריית אונו
יום צה''ל

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

באמצעות שיתוף הפעולה בין מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, משרד הביטחון, צה"ל, הרשות המקומית ובית הספר, ארגן בר-כוכבא כהן, מנהל "מרכז ההכנה לשירות משמעותי" בקריית אונו, יחד עם ציפי רוזנבאום, מנהלת תיכון בן צבי, את הכנס שלכל אורכו ביטא ערכים כמו נתינה ועשייה חברתית ולאומית.

התלמידים הראו התעניינות רבה, שאלו שאלות ואף התנסו במגוון אמצעים שמשמשים את היחידות. בנוסף, נהנו התלמידים מניידת קהילה, סיירת תנאי שירות וזכו להרצאה מעוררת השראה על כוחה של נחישות ומנהיגות אישית של סגן אלוף ישראל סימן טוב, שנפצע אנושות במבצע צוק איתן. סימן טוב שיתף את התלמידים בסיפורו האישי על ההחלמה כנגד כל הסיכויים והנחישות שלו לחזור לפקד על היחידה הצבאית שלו. בהמשך נהנו התלמידים ממיצג יחידת הכלבנות של משמר הגבול, שהדגימה כיצד הכלבים מאומנים לסייע ליחידות המיוחדות בפעילות מבצעית.
במהלך האירוע עלו לברך את התלמידים ישראל גל, 
ראש העיר, רון מלכה, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך. רון מלכה, הדגיש את המשמעות הרבה שיש למסע לפולין, שתלמידי י"א חזרו ממנו לא מכבר, בהקשר לשירות הצבאי ולחשיבות הגדולה של צבא חזק עבור המדינה שלנו, בת ה- 70 שנה. רון מלכה חיזק את בני הנוער באומרו שהם מייצגים את המיטב שבבני הנוער בארץ ונתוניהם מאפשרים להם מבחר רחב של עיסוקים לבחירה שיהפכו את השירות הצבאי שלהם למשמעותי ותורם לחברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איילת שקד

גבעת שמואל – העיר הימנית בבקעת אונו