יום רביעי , אוקטובר 23 2019
דף הבית / חדשות אור יהודה / חינוך / 500 תלמידים והורים ביום הפתוח בתיכון יובלים

500 תלמידים והורים ביום הפתוח בתיכון יובלים

התיכון פתח את שעריו בפני תלמידי כיתות ט' שהגיעו להתרשם מהיצע המגמות שיתרחב גם לתחומי הסייבר, הגיאוגרפיה והערבית. מנהל התיכון, ד"ר נתי ברק: "אף בית ספר לא יעניק לתלמידי אור יהודה יחס אישי ומקצועי כפי שבית הספר על צוות מוריו מעניק לתלמידי העיר שלנו"

500 תלמידים והורים ביום הפתוח בתיכון יובלים

למעלה מ-500 תלמידים והורים ביקרו במהלך יום שישי האחרון ביום הפתוח שהתקיים בחטיבה העליונה "יובלים". התלמידים וההורים פגשו את מנהל התיכון, ד"ר נתי ברק, צוותי ההוראה ותלמידי שכבות י"א ו-י"ב שהציגו בפניהם את המגמות הרבות שמציע התיכון.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


תיכון יובלים כולל אשכולות משלושה סוגים: מדעי, עיוני ואומנותי. לקראת השנה הבאה פועלים בתיכון להעשרת המגמות בתחומי הסייבר, הגאוגרפיה והערבית. מעבר לכך, תימשך ההשקעה גם במגמות הוותיקות כמו כימיה, פיזיקה, ביולוגיה, מדעי החברה, פסיכולוגיה, מנהל עסקי, קולנוע, תאטרון ואמנות. במהלך החודשים הקרובים יימשך תהליך גיוס כוח אדם איכותי בתחום ההוראה.

מנהל קריית החינוך יובלים, ד"ר נתי ברק, מציין: "אנו מעוניינים שכל תלמיד שהחל בלימודיו אצלנו בכיתה ז' ימשיך את לימודיו גם בחטיבה העליונה ויסיים אצלנו את שש שנות הלימוד במסגרת העל יסודית. ישנם בתי ספר שונים ומגוונים במרחב, אך מחובתי לומר בוודאות – אף בית ספר לא יעניק לתלמידי אור יהודה יחס אישי ומקצועי, יחס חם ומלווה, כפי שבית הספר על צוות מוריו ביובלים מעניק לתלמידי העיר שלנו. לצד היחס האישי והחם, בית הספר מאפשר לכל תלמיד להצטיין במגוון תחומים ולמצות את יכולותיו הלימודיות באופן הטוב ביותר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תלמידי אהוד מנור אור יהודה

מערכת סינון אתרים הותקנה בבתי הספר באור יהודה