יום שישי , דצמבר 13 2019
דף הבית / חדשות יהוד מונסון / חינוך / 7.5 מיליון שקלים לשיפוצי קיץ

7.5 מיליון שקלים לשיפוצי קיץ

כמידי שנה נערכת עיריית יהוד מונוסון לבצע שיפוצי קיץ במוסדות החינוך ברחבי העיר במהלך חופשת הקיץ

אונו

במסגרת השיפוצים יושם דגש על נושא הבטיחות והנגשת המבנים. יש לציין כי השיפוצים השנה מתווספים לשיפוצים של יותר מ- 7 מיליון שהשקיעה העירייה בשיפוצי מוסדות חינוך בעיר בשנתיים האחרונות.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


עבודות שיפוץ והסדרת תשתיות יהיו השנה בהיקף של כ-7.5 מיליון ₪ והן מבוצעות על פי תוכנית עבודה שנתית מסודרת. במסגרת העבודות ובהתאם למדיניות העירייה יושם דגש השנה על טיפול בכל נושאי הבטיחות ויושקעו בכך כספים רבים. כמו כן, יוקדש סכום כסף ניכר להנגשת מוסדות החינוך בעיר ובכל בתי הספר יוסדרו שירותי נכים ויותקן פיר מעלית במבנים. בבתי הספר הוותיקים בעיר הרצל ורמז יותקנו תקרות אקוסטיות, וכ- 30 מזגנים בכיתות. במקביל ימוזגו גם כל אולמות הספורט בעיר, בפרוייקט עירוני רחב היקף שנחשב לפרויקט הדגל של העירייה.

בנוסף בתיכון מקיף יהוד יוכשרו 4 כיתות ללקויי בהתאם להמלצות של יועצת אקוסטית מומחית. כמו כן, במסגרת שיפוצי הקיץ  יצבעו כל הכיתות בבתי הספר וגני הילדים לרווחת התלמידים.

ראש העיר יעלה מקליס אמרה, "כמידי שנה יוצאת עיריית יהוד מונוסון  לשיפוצים במוסדות החינוך בעיר כחלק מתוכנית עבודה סדורה. ילדינו ראויים ללמוד בסביבה לימודית מטופחת ומסודרת על מנת שיוכלו להגיע להישגים ראויים, ולכן חופשת הקיץ היא הזדמנות הולמת לביצוע השיפוצים כשהמטרה שעומדת לנגד עיננו היא להתחיל את שנת הלימודים עם מוסדות חינוך משופצים ומטופחים".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מפגע בטיחות במונוסון

הורים במונוסון חוששים לבטיחות הילדים בגלל משאיות כבדות