יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / גני תקווה – זוכת פרס החינוך המחוזי

גני תקווה – זוכת פרס החינוך המחוזי

מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, הגב' עמליה חיימוביץ: "הפרס הוא ביטוי להוקרה ולהערכה על העשייה החינוכית, על עבודה ראויה לשבח, על נחישות וחדשנות, תוך העמדת אתגרים בחינוך תוך שיתוף פעולה פורה ומצמיח."

גביעי ספורט

השבוע בישרה מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך עמליה חיימוביץ לראש המועצה בגני תקווה ליזי דלריצ'ה על זכייתה של גני תקווה בפרס חינוך מחוזי לשנת תשע"ז. גני תקווה, רעננה ולוד הם הרשויות הנבחרות כמומלצות על ידי המחוז לעלייה לשלב הבא – התמודדות על פרס החינוך הארצי.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


מנהלת מחוז מרכז, הגב' עמליה חיימוביץ: "הפרס הוא ביטוי להוקרה ולהערכה על עשייתן החינוכית של הרשויות, על יכולתן להדגים עבודה ראויה לשבח, על נחישות וחדשנות, תוך העמדת אתגרים בחינוך תוך שיתוף פעולה פורה ומצמיח. אלו רשויות בהן פועמת נשמה יתרה בעשייה החינוכית, והם מהווים מודל לחיקוי עבור כל השאר."
ליזי דלריצ'ה
ליזי דלריצ'ה, ראש מועצת גני תקוווה: "החינוך מצוי בראש מעייניה של המועצה ואנו מקדישים משאבים רבים בכך ועושים לילות כימים לטובת טיפוח מערכת החינוך. לא בכדי, את מה שאנחנו יודעים כבר זמן רב אישרו כעת במשרד החינוך – גני תקווה מובילה בעשייה החינוכית בכל פרמטר. אין לי ספק כי גם פרס החינוך הארצי יינתן לגני תקווה הפורצת דרך בתחום החינוך. זו העת להודות מקרב לב ולהביע הערכה לתלמידים והתלמידות שלנו. אתם הסיבה האמיתית למערכת חינוך המצוינת שלנו. מבקשת גם להודות לצוותים החינוכיים, למנהל אגף החינוך, למורים ולמנהלי בתי הספר והגננות שכל כולם עושים למען חינוך ילדינו באופן הטוב ביותר"

יצוין כי בראש חודש תמוז נערכה ועדת פרס החינוך המחוזי בהשתתפות מפקחי משרד החינוך, בה הוצגה עבודת אגף החינוך ברשות, והשבוע יצאה ההודעה הרשמית על הזוכים. "חברי ועדת פרס החינוך המחוזי התרשמו מן העשייה הברוכה בתחום החינוך ביישובך" נכתב בהודעה שיצאה מלשכת מנהלת המחוז, וכן "קבלו את הערכתנו הרבה על העשייה החינוכית, יישר כח והמשך עשייה פורייה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש