יום שני , ספטמבר 16 2019
דף הבית / מייקאובר למרכז הבמה בגני תקווה

מייקאובר למרכז הבמה בגני תקווה

מרכז התרבות הגדול בבקעת אונו עובר שיפוץ ואחרי 15 שנה מפתיחתו ייאטם החור המפורסם בשורות הצופים ויכלול הוספת מקומות ישיבה, פתיחת קפה תיאטרון והנגשת המקום לבעלי מוגבלויות

גני תקווה מרכז הבמה

מרכז הבמה בגני תקווה, המשמש כבית התרבות הגדול של בקעת אונו, עובר בימים אלו שיפוץ הכולל הוספת מקומות הישיבה באולם, חזית ולובי חדשים ומעוצבים, שיפור איכות הסאונד, שטיחים, צביעה, מסך והוספת "קפה תיאטרון" בלובי העליון. במסגרת השיפוץ יסגרו את ה"חור" שבמרכז האולם, אשר הפריע בהופעות רבות והיה נושא לבדיחות של סטנדאפיסטים המופיעים במרכז. כעת האמן יראה את הקהל כגוש אחד ויוכל "להביט להם בעיניים". בין השינויים שהאולם יעבור: הגדלת מספר המקומות באולם, שיפוץ הלובי והרחבת השירותים והקמת עמדת קפה תיאטרון. המבנה המחודש ייפתח אחרי החגים. כמו כן, השיפוץ יכלול הנגשת האולמות לבעלי מוגבלויות. מיכל אהרוני, מנכ"לית מרכז הבמה: "אני גאה ושמחה להוביל מהלך שישנה את חווית הצפייה של הקהל בהיכל התרבות ובנוסף,  האומן, יקבל את הבמה הראוייה המגיעה לו. אני סמוכה ובטוחה כי מהלך זה יעצים באופן משמעותי את חווית צריכת התרבות בכלל סוגי המופעים המתקיימים במרכז הבמה החדש: הצגות התיאטרון, מופעי המוסיקה , הצגות הילדים, ההרצאות, מפעל המועדון האקדמי וכמובן לכל מופעי הבידור והסטנד אפ"

ליזי דלריצ'ה, ראש המועצה המקומית גני תקווה: " תחום התרבות בגני תקווה ממשיך לצמוח ולהתפתח. השיפוץ במרכז הבמה בהחלט ישדרג את חווית הצפייה לקהל ואת חווית המופע של האמנים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סוניה יפעת יובל עם ספרה החדש, צילום עננים חברה לצילום

הבחירות של סוניה