שבת , אוגוסט 8 2020
דף הבית / חריג: מועצת גני תקווה הוציאה הודעה כנגד חבר מועצה

חריג: מועצת גני תקווה הוציאה הודעה כנגד חבר מועצה

דוברות המועצה פרסמה כי יו"ר האופוזיציה פעל בניגוד עניינים. יניב שחר בתגובה: "תמוה שהיועצת המשפטית המתינה שבועיים".

יניב שחר
"תמוה שהיועצת המשפטית המתינה שבועיים". יניב שחר
אירוע חריג נרשם בישיבת המועצה האחרונה בגני תקווה. יו"ר האופוזיציה, יניב שחר, ספג הערה מהיועצת המשפטית לגבי ניגוד עניינים. היועצת, עו"ד רונית עבדיה, ביקשה להבהיר זאת לאחר ששחר חתם על טפסים אשר היו אמורים לפרט כל מקרה בנושא תכנון ובנייה, ואשר יכול להעמיד אותו במצב של ניגוד עניינים.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות גני תקווה – להצטרפות
רוצים לדווח על מפגע או בעיה? היכנסו לקבוצה    – 106 של בקעת אונו – עושים סדר


לאחר שיו"ר האופוזיציה הגיש המסמך, נתגלה כי לא עדכן את היועצת המשפטית לגבי ההליכים המשפטיים בהם הוא נוקט נגד הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
יניב שחר בתגובה: "במסגרת חברותי בוועדה לתכנון ובנייה, נדרשתי למלא שאלון ניגוד עניינים, ובו הצהרתי על הנכסים שיש לי ולמשפחתי בגני תקווה. מהשאלון הושמט, בתום לב, הליך משפטי בנושא כספי, שהחל לפני מספר שנים, היות ולא חשבתי שהליך כספי זה קשור לוועדה המקומית לתכנון ובנייה של גני תקווה.
תמוה בעיניי, כי היועצת המשפטית המתינה שבועיים שלמים להעלות את הנושא בישיבת המועצה, זמן בו התקיימה ישיבת ועדה נוספת, ולא שלחה מייל מיידי לחברי המועצה בבקשה שיבדקו את השאלונים שלהם בו במקום.
כמי שהשקיפות היא נר לרגליו, ומשהחליטה היועצת המשפטית להעלות את העניין במליאה ואף החליטה המועצה להוציא הודעה יזומה לעיתונות בשל כך, הפניתי בקשה למועצה לקבלה ופרסום של כל שאלוני ניגוד העניינים של חברי המועצה, כולל שלי, ואת הצהרות ההון של ראשת המועצה וסגניה.
בנוסף, אני קורא לכל תושבי גני תקווה להיכנס ללינק המצ"ב  bit.ly/6m2019    ולשמוע את ישיבת המועצה שהתקיימה ב-12/2/2019 בה עלה נושא זה ונושאים חשובים נוספים לדיון".
מועצת גני תקווה סירבה להגיב.

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

חן ונאור. Joe and Go צילום: צוות בית הקפה

קופצים כיתה: חברי הילדות שהגשימו חלום