יום חמישי , ספטמבר 19 2019
דף הבית / חדשות חמות / מועדון אילנוער מגבעת שמואל בטקס אש מרהיב

מועדון אילנוער מגבעת שמואל בטקס אש מרהיב

במוצאי שבת האחרון, קיים מועדון אילנוער של מתנ"ס גבעת שמואל את טקס פתיחת השנה עם כתובות אש מרהיבות בשטח העפר שברחוב השקד. כ-250 חניכים וחברי שכבה בוגרת ובנוסף וכ-200 הורים באו לטקס היפה והמרגש שהתקיים השנה בסימן שירי ארץ ישראל.

תנועות נוער גבעת שמואל

חברי השכבות הבוגרות – כיתות ט' – י"ב – תכננו, בנו והקימו את טקס האש במשך כשלושה חודשים בעבודת צוות מאומצת. בערב הטקס הגיעו כלל החניכים (גן-ח') למועדון והתקבלו בשירי מורל של המועדון שהלהיבו אותם והכניסו אותם לאווירת הטקס. לאחר מכן יצאו מהמועדון לתהלוכת לפידים בשכונת רמת אילן ובסיומה הגיעו לשטח טקס האש.
מנהלת המתנ"ס, שירלי אחיטוב,בדברי הברכה שלה הודתה לראש העיר יוסי ברודני על התמיכה וההשקעה הקבועה. מנהל המועדון, אילן גת, הודה לכלל החניכים שהיו שותפים לעבודת הצוות וההשקעה הרבה. "החברה כמעט לא היו בבית בחודשים האחרונים ובאמת השקיעו הכול בטקס", אמר. לאחר מכן הודלקו הכתובות שהחלק הראשון היו הכתובות המסורתיות: "מועדון אילנוער פותח שנה", שמות שכבות המועדון, ערכי המועדון ועוד. שכבה ח' קיימו את טקס ההשבעה שלהם ולאחר מכן הודלקו הכתובות בנושא הטקס – שירי ארץ ישראל

יצוין, כי מועדון אילנוער הוקם בשנת 1973 על ידי יאיר בוני, מנהל המועדון הראשון. מאז, 45 שנים אחרי, ממשיך המועדון לפעול ולחנך דורות על גבי דורות של חניכים, שצמחו למדריכים ופעילים שמקדישים את זמנם למען ילדי מועדון אילנוער הבאים בשערי המועדון בכל יום שלישי בצהריים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איילת שקד

גבעת שמואל – העיר הימנית בבקעת אונו