יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / גבעת שמואל: קייטנת קיץ מיוחדת לילדים מיוחדים

גבעת שמואל: קייטנת קיץ מיוחדת לילדים מיוחדים

עיריית גבעת שמואל בשיתוף מנהיגות הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, החליטו להרים את הכפפה ולפתוח קייטנת קיץ מיוחדת מלאת פעילויות והפעלות עבור אותם ילדים, שנהנו מחוויה בלתי נשכחת

קיטנת קיץ בגבעת שמואל

מאז ומתמיד סוף חופשת הקיץ היוותה אתגר לא פשוט להורים. בזמן זה הקייטנות והמסגרות המאורגנות בהן שהו הילדים נגמרות, החופשה שההורים לקחו לטובת החופשה המשפחתית עברה ועדיין נותרו שבועיים מאתגרים, בהם ההורים צריכים לדאוג לפעילויות עבור הילדים. אתגר זה  אינו פשוט ואף משמעותי יותר, כאשר מדובר על ילדים בעלי צרכים מיוחדים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


הפעילויות בקיטנה המיוחדת, כללו בין היתר ארוחת בוקר מפנקת ופעילויות רבות ומגוונות שהתקיימנו לאורך השבוע ביניהן: משחקי פינג פונג עם יאיר כרמלי, אלוף ישראל בטניס שולחן לשעבר, הפעלות מוסיקאליות, פעילויות יצירה, משחקי כדורסל ועוד.

ראש העיר יוסי ברודני: " פעילות הייחודית התאפשרה הודות לשיתוף הפעולה בין אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעירייה לבין מנהיגות ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים וכמובן הודות לרוח ההתנדבות של בני הנוער הנפלאים שיש לנו בעיר. צמיחתה של מערכת החינוך איכותית, אינה נמדדת רק בהישגים לימודיים, אלא גם בעשייה חברתית ואזרחית למען הקהילה והמדינה. לאורך השנה זכינו לשפע של פעולות ויוזמות של בני הנוער הנפלאים שלנו למען תושבי הקהילה בגבעת שמואל ועל כך אנו גאים בהם. אני מבקש להודות לעו"ס באגף הרווחה של העירייה, נגה רהט-דריהם, ולכל צוות האגף העוסקים במלאכה ונותנים מענה יומיומי לילדים ולהוריהם לאורך השנה כולה, למדריכים, למדריכות ולכל מי שלקח חלק בפעילות חשובה וערכית זו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מרכז מורשת יהדות בבל. -צילום: יהודה כץ

51 שנה להוצאתם להורג של תשעת היהודים בבגדאד