יום ראשון , ספטמבר 22 2019
דף הבית / היסטוריה בגבעת שמואל – אירוע לקהילה ההומו לסבית

היסטוריה בגבעת שמואל – אירוע לקהילה ההומו לסבית

העיר השמרנית בבקעת אונו מפתיעה עם אירוע גאווה לקהילה הגאה. אבי קלמה, תושב גבעת שמואל יוזם אירוע ראשון לחברי הקהילה בגבעת שמואל והתגובות לא איחרו לבוא, לצד תמיכה מתושבים עולים קולות של דתיים למנוע את האירוע בכל מחיר.

אירוע גאווה בגבעת שמואל

לאחר שורה של ארוכה של ערים שכבר ערכו מצעדי גאווה, מצטרפת גם גבעת שמואל, העיר המזוהה עם הציבור הדתי לאומי עם אירוע גאווה בסימן קבלת האחר. לפעמים צריך רק אדם אחד כדי לעשות היסטוריה ובזכות פסק הדין של בג"צ, כל עיר מחויבת לאפשר לחברי הקהילה לחגוג. עיריית גבעת שמואל לא משתפת פעולה עם האירוע

אירוע גאווה בגבעת שמואל
מארגן האירוע, אבי קלמה בן 42 הוא חבר הקהילה הלהטב״ית , תושב גבעת שמואל מזה 4 שנים, דתי לשעבר, שהגיע לגבעת שמואל בעקבות נסיבות חייו לגדל יחד עם בן וזוגו ילדים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

אבי מספר בהתרגשות על הסנונית הראשונה בעיר: את העיר שמאופיינת באוכלוסיה דתית, באירוע אבי מבקש לממש שתי מטרות. האחת היא לעזור לאנשים , בניהם דתיים, לצאת מהארון. והשנייה היא לעודד פעילות הסברה בתוך בתי הספר לנושא . כנציג הקהילה הלהטב״ית בעיר, שמונה מספר חברים, אבי מספר שהופתע לטובה וגילה קהילה דתית פתוחה וליבראלית, למרות שגם תגובות הומופוביות לא חיכו להגיע.

אירוע גאווה בגבעת שמואל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

החווה החקלאית ובית ספר שרת

משרד החינוך נותן תקציב מיוחד לגנים ובתי ספר לפרויקטים של יזמות וחדשנות