יום שלישי , מרץ 31 2020
דף הבית / ביקור פתע | סניפי הדואר בקריית אונו

ביקור פתע | סניפי הדואר בקריית אונו

צוות אונו NEWS מביא תמונת מצב משני סניפי הדואר היחידים בקריית אונו, תורים של שעה, צפיפות, חבילות שהולכות לאיבוד, ופקידים חסרי אונים. בדואר מסבירים כי תושבי קריית אונו מזמינים הרבה חבילות באינטנרט

דואר קריית אונו

תלונות רבות הגיעו אל מערכת אונו ניוז מתושבי קריית אונו על המצב הבלתי נסבל בסניפי הדואר בעיר. קריית אונו אחת הערים הגדולות בבקעת אונו ורשות הדואר מעמידה לרשות תושבי העיר רק שני סניפי דואר, הראשי ברחוב שלמה המלך, השני, אותו מחזיק זכיין ברחוב יהודה מכבי. גורמים בעירייה מספרים כי כבר לפני שנה נערכה פגישה של בכירי הדואר בעירייה ובה הובטח כי ייבדקו אפשרויות להקלה על העומס, העירייה מצידה הציעה מספר מבנים שברשותה כדי להקים שם נקודות דואר נוספות, אך כלום לא קרה.
רוצים לעדכן את מערכת אונו ניוז – לחצו כאן
הסניף בשלמה המלך,
הוא היחיד שמחלק חבילות ובו מתרכזים אלפי התושבים אשר זקוקים לשירותי הדואר, בכל יום מגיעים אל הסניף תושבים רבים, לוקחים מספר ומחכים בתור, שיכול לכלול זמן המתנה של שעה לפחות, הצעירים אשר מזמינים תור דרך האינטרנט מתקצר להם זמן ההמתנה. מספרת אישה מבוגרת שמחכה לשלוח כסף למשפחתה שבחול – "אני ממתינה כבר שעה, יושבת בכסא, והמספרים לא זזים, כולם מתוסכלים, התושבים וגם העובדים שמקבלים כל היום צעקות, האווירה כאן לא נעימה וזה לא צריך להתנהל ככה.

לכתבה על הנעשה בסניף הדואר בקניון סביונים לחצו כאן
מבדיקה עולה, כי סניף הדואר ברחוב יהודה המכבי מוחזק על ידי זכיין שלא משתלם לו להתעסק עם חבילות אך הפתעה נעימה יש בסניף, במקום יש מקררים לגלידות וארטיקים, הדואר לא רוצה לתת שירות טוב ללקוחותיו, אך מרחיב אופקיים עסקיים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.comבשנתיים האחרונות נערכו מספר של פגישות בין נציגי העירייה הרוצים להקל על התושבים לבין בכירי רשות הדואר, בעקבות העומסים על סניפי הדואר, שנובעים מהפסקת שירותי הדואר דרך אופיס דיפו. השבוע הגיע מנכל הדואר דני גולדשטיין לפגישה אצל ראש העיר ישראל גל, מהעייריה נמסר כי ישראל גל זימן את הפגישה בשל פניות רבות של תושבים שהגיעו אליו, שתיארו את השירות הארוך והמייגע בסניפי דואר ישראל בעיר. ראש העיר דרש מהמנכ"ל ומאנשי צוותו לתת פתרון מיידי לבעייה. ניכר כי מנכ"ל הדואר מודע היטב לבעיות, ואף פירט בפני הנוכחים בפגישה את תכניות הדואר לייעל את הטיפול בחבילות הרבות המוזמנות מחו"ל על ידי תושבי העיר ואף התחייבו בפני ראש העיר לפתוח נקודות חלוקת חבילות נוספות בקריית אונו ולייעל את השירות.

ישראל גל ראש העיר קריית אונו ציין כי "בכוונת הדואר לפתוח בזמן הקרוב נקודות נוספות למסירת חבילות, כאשר תאריך היעד שנקב הינו תחילת חודש ספטמבר הקרוב. קבענו פגישה נוספת לעוד כחודש לבקרת התקדמות התהליך. אני מקווה שאכן עד חודש ספטמבר ייפתחו נקודות החלוקה הנוספות כפי שהובטח בפגישה וכולנו נרגיש בשיפור בשירות.
מרשות הדואר נמסר –  אנו מודעים לעומסים בסניף הדואר בשלמה המלך, הנובעים מסגירת מרכז מסירת חבילות בסניף 'אופיס דיפו' לפני מספר חודשים. בתקופה זו התבצעו ניסיונות רבים לאיתור מקום חליפי על מנת להוריד את העומסים בסניף, וכן לאתר סוכן שיפעיל סוכנות דואר נוספת בעיר, אך לצערנו הם לא צלחו. ביום חמישי האחרון התקיימה פגישה בין מנכ"ל דואר ישראל וראש העיר קרית אונו ביוזמת דואר ישראל, על מנת להציג בפני ראש העיר את האתגרים עימם אנו מתמודדים. בפגישה סוכם, כי ייפתח מרכז מסירה בנכס הצמוד לסניף שיופעל בשעות מורחבות ותשופר נראות הסניף. בנוסף, בימים אלה אנו ממשיכים לאתר מקום לפתיחת מרכז מסירה נוסף בעיר בשיתוף אחת הרשתות הגדולות. אנו מאמינים שמאמצים אלו יסייעו בהפחתת זמני ההמתנה בסניף לרווחת התושבים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ילדים עם צרכים מיוחדים. צילום: עיריית אור יהודה

אנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלויות לא לבד באור יהודה