יום שישי , דצמבר 6 2019
דף הבית / קריית אונו / נוער קריית אונו מבלים בקיץ

נוער קריית אונו מבלים בקיץ

פעילות הנוער העניפה של מחלקת הנוער והצעירים של עיריית קריית אונו מגיעה לשיאה בימי הקיץ

צופים קריית אונו

השבוע סיירו ראש העיר, ישראל גל, מנהלת המחלקה לנוער וצעירים, שרון רוזנטל ומנהלת תנועות הנוער, ענבל פרוכטר, במחנות קיץ של תנועות הנוער השונות, במטרה לפגוש את החניכות והחניכים ולהיחשף לפעילות העניפה והמושקעת המתרחשת במהלך הקיץ, במסגרת תנועות הנוער בעיר. הסיור החל ביער כפר החורש, במחנה הקני של הנוער העובד והלומד, בנושא ׳ארץ לעולם לא׳, במהלכו נפגש ראש העיר ישראל גל עם כ-50 מדריכים ומדריכות, לשיחה על הפעילויות השונות והמגוונות, שהם הולכים להעביר לחניכיהם במסגרת המחנה.
הסיור נמשך ביער עופר במחנות הקיץ של תנועת הצופים של שבט און ושבט גילעד, שהקימו מחנות בנושא, ׳ספארי׳ ו׳חלומות׳. במהלך הביקור פגשו האורחים כ- 1,500 חניכים, אשר שיתפו בחוויות שעברו במהלך השבוע האחרון. כמו כן, הצטרפו לפעילות ההורים, ׳הדרג המתנדב בשטח׳, האחראים על נושא הבישול במחנות השונים. לבסוף השתתפו האורחים בטקסים השבטיים המסורתיים, במהלכם כל שבט זכה במגן הוקרה, מטעם הנהגת המחוז של תנועות הצופים.
ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר: " יש לנו נוער נהדר. נהניתי לפגוש חניכות וחניכים, הפעילים בתנועות הנוער בעיר שלנו, נהנים, שרים, רוקדים ומכייפים. הפעילות בתנועות הנוער בעיר מושקעת מאוד ושנה אחר שנה מציעות תנועות הנוער לחניכים פעילויות יותר מגוונות ויותר מעניינות באמצעות המדריכות, המדריכים והרכזים".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ישראל גל. ראש עיריית קריית אונו. צלם ראובן קופיצינסקי

ראש עיריית קריית אונו מגיע למועדון מאסטר קלאס