יום שלישי , יולי 23 2019
דף הבית / קריית אונו – 290 מיליון שח תקציב העירייה לשנת 2018

קריית אונו – 290 מיליון שח תקציב העירייה לשנת 2018

אמש אישרה מועצת העיר קריית אונו את תקציב העירייה השוטף לשנת 2018. התקציב, המסתכם לסך של כ- 290 מיליון ₪, גדל חלקו של החינוך הפורמלי בעיר ב- 14 מיליון ש"ח והוא עומד כעת על כ – 119 מיליון ₪ המהווים 41% מסך התקציב הכולל.

מועצת העיר קריית אונו

מועצת העיר ראתה לפניה גם את הצרכים של העיר ואת החשיבות הרבה בתחומי שיפור פני העיר וחזות הישוב, ולכן ניתן השנה תגבור בכל הקשור לתחומי ניקיון העיר, פינוי אשפה וחזות העיר.
אפלקציה עירית אור יהודה
יצויין כי העירייה תומכת ומשקיעה בכל נושא הצהרונים מתקציבה ומקורותיה ביותר ממיליון וחצי ש"ח, כדי לתת לילדי העיר שירות טוב ויעיל ובתמורה סבירה. עוד נמסר כי בשל העובדה שהמדינה חוגגת השנה 70 שנה ליסודה, תוקצבו סכומים נוספים, כדי לתת מענה לאירועים שאותם מתכננת העירייה לקיים במהלך השנה הקרובה.

קריית אונו
שכונת רייספלד, קריית אונו

ישראל גל ראש העיר קריית אונו ציין כי "אני שמח לעדכן כי הצלחנו להביא את תקציב העירייה לאיזון זו השנה השלישית ברציפות ובדרך לשנה הרביעית וזאת בשל ניהול מושכל ואחראי של ההוצאות מחד גיסא ומאידך בשל המאמץ הגדול שאנו עושים כדי לאפשר פתיחת עסקים בעיר. עסקים אלה מניבים לעיר ארנונה עסקית, המשמשת להגדלת הכנסות העירייה ולשיפור השירות לכל תושבי העיר. אנו עמלים כעת יחד עם רמ"י (רשות מקרקעי ישראל) כדי לשווק את קרקעות אזור התעסוקה בצומת סביון, אשר יהיה עוגן כלכלי מאוד משמעותי לעירייה ויאפשרו לנו להשקיע הרבה יותר באיכות החיים של תושבי העיר. אני מבקש להודות לעובדי גזברות העירייה בראשות הגזברית טירנה ססי, על הכנת התקציב ולכל חבריי להנהלת העיר על שיתוף פעולה מלא ורציני המוביל לניהול תקציב אחראי.
רון מלכה, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך – תקציב העירייה לשנת 2018 משקף את רוח העיר, השקעה מאסיבית בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי לצד השקעות בתשתיות וחיזוק השירותים שניתנים לתושבים. קריית אונו היא מובילת חינוך ברמה ארצית, כהנהלת עיר נמשיך להשקיע בעתיד יילדנו, עתיד קריית אונו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה