יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / ילדי הגנים בקריית אונו מתארחים בסוכה הקהילתית

ילדי הגנים בקריית אונו מתארחים בסוכה הקהילתית


ישראל גל, ראש העיר קריית אונו, וממלא מקומו, מחזיק תיק החינוך, רון מלכה, אירחו כמדי שנה את ילדי הגנים בסוכה הקהילתית ברחבת בניין העירייה

סוכת ראש העיר קריית אונו

מי שהזדמן לעיריית קריית אונו בימים האחרונים יכול היה לחוש את האווירה החגיגית במקום ולשמוע את התרגשות ילדי הגנים שהוזמנו לסוכה הקהילתית שהוקמה לכבודם ברחבת בניין העירייה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


מאות ילדים, מגיל 3 ומעלה, הגיעו על פי הזמנה, ביחד עם הגננות והסייעות, להתארח בסוכה הקהילתית ולפגוש בה את ישראל גל, ראש העיר, רון מלכה, ממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך, ואת נירה פרידמן, מנהלת אגף החינוך. כל קבוצה של ילדי גן, שהגיעה להתארח בסוכה, הכינה שיר או דקלום ואף הביאה עמה קישוטים לסוכה, מעשה ידי הילדים. במהלך המפגש, התעניינו, ראש העיר וממלא מקומו, בילדים ובהכנות לחגים ואף הקריאו להם סיפור הקשור לחג. הילדים, מצדם, שיתפו את המארחים בחוויותיהם, שאלו שאלות והקשיבו לסיפור בקשב רב.

ישראל גל ראש העיר קריית אונו ורון מלכה ממלא מקומו מסרו: "המסורת שלנו נמשכת משנה לשנה, ואנו נהנים בכל פעם מחדש לפגוש את הילדים ואת הגננות והסייעות באופן בלתי אמצעי, לברך אותם לכבוד החגים, לאפשר להם לשאול שאלות על העיר שלנו ואף לספר לנו על חגי תשרי מנקודת מבטם. זהו תענוג גדול".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש