יום שלישי , אוקטובר 22 2019
דף הבית / ילדי קריית אונו אוספים מזון

ילדי קריית אונו אוספים מזון

ילדי קריית אונו במבצע איסוף מזון לקשישים ומשפחות נזקקות

איסוף מזון לנזקקים
איסוף מזון לנזקקים

במסגרת פרויקט סיוע באיסוף מזון לקשישים ולמשפחות נזקקות התקיים שבוע שעבר בקריית אונו עוד מבצע איסוף מזון מוצלח.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות קריית אונו  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  –  אתר החדשות של בקעת אונו

בשבוע שעבר התקיים עוד מבצע מוצלח של איסוף מזון בקריית אונו במסגרת פרויקט סיוע באיסוף מזון לקשישים ולמשפחות נזקקות. מדובר בפרויקט עירוני שמוביל אגף השירותים החברתיים בעיריית קריית אונו, בו ילדי קריית אונו והוריהם תורמים מצרכי מזון בסיסיים ומוצרי צריכה באמצעות מסגרות החינוך בעיר, בתי ספר וגני ילדים.

הפרויקט הוא תוצר של שיתוף פעולה בין האגף לשירותים חברתיים, אגף החינוך וועדי ההורים בעיר והוא מתאפשר בזכות יחידת ההתנדבות העירונית ובהובלתן  של מתנדבות ביחידה, אורית בן יוסף ומאיה סימון, המנהלות אותו לאורך כל השנה. לשם כך, הן בנו תשתית מאורגנת ומסודרת ששיפרה באופן ניכר את התהליך, הכמות והמגוון של המוצרים.

כל מוסד חינוכי קיבל למפרע תאריכי איסוף ספציפיים במהלך השנה, כך שכל צוותי בתי הספר וגני הילדים, ביחד עם התלמידים וההורים, אוספים מצרכי מזון ומוצרי צריכה ב"עגלול נודד", העובר ממוסד למוסד על פי תאריכי האיסוף. בשבוע שעבר, כאמור, התקיים עוד מבצע איסוף מוצלח בעיר.

המוצרים הנתרמים לפרויקט מועברים למחסן המזון "מכל הלב" של אגף השירותים החברתיים בניהולו של דב קנכט, מתנדב ביחידת ההתנדבות ומתנדבים נוספים, שקולטים את המצרכים, ממיינים אותם, מסדרים על המדפים ומכינים את הארגזים לחלוקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ממריאים בסביון

חטיבת ביניים בסביון ממריאה למעלה