שבת , אוגוסט 15 2020
דף הבית / תיכון בן צבי בקריית אונו – מגמה חדשה לדיפלומטיה ותקשורת בין-לאומית

תיכון בן צבי בקריית אונו – מגמה חדשה לדיפלומטיה ותקשורת בין-לאומית

בשנת הלימודים הקרובה יתחילו ללמוד בתיכון בן צבי בקריית אונו 27 תלמידים במגמה חדשה שנפתחה השנה - דיפלומטיה ותקשורת בין-לאומית בשפה האנגלית.

תיכון בן צבי קריית אונו

פתיחת המגמה בבית הספר נבעה, בין היתר, מתפישה בית ספרית המאמינה בחשיבות חשיפת המתבגרים לסוגיות כלל עולמיות והנעתם למעורבות בעיצוב פני החברה בארץ ובעולם. על רקע זה, לאורך השנים, נפגשים תלמידי בית הספר עם נוער ממגזרים שונים בחברה הישראלית, ועתה, עם הקמת המגמה החדשה, צפוייה הרחבת הקשרים גם לנוער ברחבי העולם.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


המגמה לדיפלומטיה ותקשורת בין-לאומית באנגלית, היא מגמה ייחודית בת 5 יחידות לימוד, ומיועדת לתלמידים העולים לכיתה י'. המגמה תכלול בונוס של עשרים נקודות, כמקובל במגמות אחרות בנות 5 יח"ל, תכנית לימודים שתשלב בין רכישת ידע לבין פיתוח מיומנויות קריטיות להצלחה בתחום. בתוך כך, יתוודעו התלמידים לעולם עשיר במיוחד: מיומנויות תקשורת, תרגום טקסטים וקליפים, ניהול סכסוכים, הצגת טיעונים והצגה עצמית באנגלית, ועל ידי כך יוכלו לייצג בכבוד את בית הספר ואת מדינת ישראל בארץ ובעולם.

כדי להתקבל למגמה יש לסיים את חטיבת הביניים עם ציון גבוה באנגלית, לעמוד בהצלחה בראיון אישי וללמוד 5 יחידות לימוד באנגלית, כמקובל בבית הספר (לשם הדוגמא, השנה סיימו 5 יחידות לימוד באנגלית 90% מבוגרי בית הספר). מנהלת המגמה בתיכון בן צבי, רותי ברדנשטיין,  מתרגשת להיות חלק מ"הדבר הבא" ומיישום ההבנה שמלבד ידיעת השפה האנגלית, יש משקל רב לפיתוח מיומנויות תקשורת המותאמות לחברה בין-לאומית.

רון מלכה, מלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "אני גאה על כך שתיכון בן צבי, כמו כל מערכת החינוך שלנו בעיר, מכוון לחדשנות לימודית ולמסלולים מעניינים, חדשים והכי חשוב – אקטואליים ורלוונטיים לעתיד האישי של התלמידים ובטח לעתידה של מדינת ישראל בזירה הבין-לאומית."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מחאה יהוד

מחאת הדגלים השחורים ביהוד: "נמשיך עד השינוי"