יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / צופי קריית אונו – מחנה בלי מסכים

צופי קריית אונו – מחנה בלי מסכים

כ- 14 אוטובוסים יצאו מקריית אונו ליער לימונים וחניכי השכבות הצעירות הצטרפו לשכבה הבוגרת ולצוות החלוץ שדאגו להפיכת השטח המיוער למחנה בעל מבנים צופיים, מטבחים, פינות שתייה ותפאורה.

חניכים במחנה קיץ צופי און 2019

מכינים פטל ביער לימונים – מחנות הקיץ של צופי קריית אונו – עבור צופי קריית אונו, הקיץ נפתח בנסיעה לצפון הארץ, אל יער לימונים, בו נערך השנה מחנה הקיץ של השבטים און וגילעד.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


המחנה הוכרז כמחנה ללא מסכים ובני הנוער נהנו מפעילויות ערכיות חינוכיות, אשר הועברו ע"י המדריכים ומזמן איכות עם חבריהם במשחקים חברתיים, משחקי קופסא ואפילו הרקדה.

גם השנה, המעטפת ההורית הורגשה בזכות ההורים המתנדבים שעזרו למרכזי השבט בהובלת הפעילות, בהקמה ובפירוקים ושניהלו את המטבח ביד רמה והכינו כ- 40 ארוחות ענק טעימות ומגוונות. השנה לקחו חלק בצוות המטבח גם חניכים ששטפו, קילפו, חתכו והגישו, ביחד עם צוות המטבח הקבוע וההורים המתנדבים.

ישראל גל, ראש העיר, וירון יעקובי, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק הנוער והצעירים, הגיעו לבקר ביער והתרשמו מהמבנים ומהפעילות שוקקת החיים. יחד איתם הגיעו גם שרון רוזנטל, מנהלת אגף משאבי אנוש, ומי שניהלה את מחלקת הנוער והצעירים עד לא מכבר, חנה ישעיהו, מ"מ מנהלת מח' הנוער והצעירים ומושיקו רשף, רכז תנועות הנוער בעיר. וכמו בכל מחנה קיץ, הגיעה גם שעת הפרידות: פרידות של החניכים מהמדריכים שנשארו לפירוק, פרידה מהורים פעילים שהיה זה עבורם מחנה הקיץ האחרון, פרידה ממרכז שבט גילעד, הדר יזהר ומראש השבט, עמית גורן ופרידה משני המרכזים בשבט און: איתי אזולאי ונעם ענבי. להתראות בשנה הבאה.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו: "בשבילי, הביקור במחנה הקיץ הוא הרגע שבו אני מוקיר תודה ומתמוגג מהנוער הערכי שלנו שמנהל את מפעל הקיץ הענק הזה במוטיבציה גבוהה, ברגישות ובאחריות תוך שמירה על אווירה שמחה ומחבקת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מרכז מורשת יהדות בבל. -צילום: יהודה כץ

51 שנה להוצאתם להורג של תשעת היהודים בבגדאד