יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / חדשות חמות / אור יהודה – סופרcofix הכל בחמישה שקלים

אור יהודה – סופרcofix הכל בחמישה שקלים

בקניון אאוטלט עזריאלי באור יהודה נמצא המרכול החברתי הראשון, הכל בקטן יותר - זה המוטו של סופר קופיקס, שמשווק כמעט את כל מוצריו באריזות קטנות, והכל בחמישה שקל בלבד.

סופר קופיקס אור יהודה

בקופיקס, הפועל בקומה התחתונה של קניון אאוטלט אור יהודה, נמכרים שלל מוצרי מזון, החל מחטיפים, שלדברי ההנהלה באמת הכי נחטפים, לדוגמה: צ'יפס פרינגלס, כמו במיני בר, חטיפי בריאות, שוקולדים ועוד, אמנם,לא הכל נמכר בחמישה שקלים, אך הרוב כן. ומבצע- שתי במבות בחמישה שקלים.

סופר קופיקס אור יהודההסופר בעיקרון, מיועד לאלו  שלא מחסלים אריזות גדולות, לדוגמה: מיונז רטבים,הכל באריזות קטנות, תחת מותג  הבית של 'קופיקס' , בצד מותגים ידועים ומוכרים.
סופר קופיקס אור יהודהיש מצרכים שממש משתלם לרכוש כאן כמו קילו אורז מלא, רק בחמישה שקל, לעומת המרכולים הרגילים בו הוא נמכר בכפול. במקרר הבשרים, יש בשרים מתוצרת 'בלדי', בצד אריזות של קופיקס, לדוגמה: שני כרעים על כל מגש ב-20 שקל.

סופר קופיקס אור יהודההירקות הקפואים, שנחשבים מוצר איכותי ויקר, נמכרים גם הם במחיר גבוה יותר מאשר המחיר הבסיסי. במקרר החלב- אריזות מוקטנות של גבינות, בדומה למה שמוגש בבתי המלון. לדוגמה: 100 גר של גבינה בולגרית- רק בחמישה שקלים.
סופר קופיקס אור יהודהבמדף המתוקים- ריבות ושוקולד השחר, באריזות קטנות. גם הלחמים, יותר נכון חצאי לחמים פרוסים, והכל ארוז בצורה נאה, ויש גם לחם מחיטה מלאה.
סופר קופיקס אור יהודההירקות הארוזים, מזכירים את הדרך בה הם משווקים בחו"ל. הכל ארוז בצלופן, לא צריך לבחור ולברור. לדוגמה: שלושה פלפלים בשלושה צבעים- רק בחמישה שקלים, וכך גם העגבניות והבננות שנראות מעולה.
סופר קופיקס אור יהודה


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


סופר קופיקס אור יהודה

סופר קופיקס אור יהודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הדמייה קריית אונו-בוני התיכון

הודעה חשובה לתושבי קריית אונו:זכאות להשתתפות בהגרלה לרכישת דירה במחיר מופחת בפרויקט "ONO ONE"