יום שני , ספטמבר 20 2021
דף הבית / הדואר באור יהודה מזלזלים בתושבים

הדואר באור יהודה מזלזלים בתושבים

ביקור בסניפי הדואר באור יהודה חושפים זלזול בתושבים ובלקוחות, דברי דואר ללא השגחה בחניון, סניף דואר בתוך מסדרון שירות בקניון, תמונת מצב מדאיגה. מרשות הדואר נמסר - "חברת דואר ישראל שוקדת על הקמת מרכז דוורים גדול יותר, אשר יתן מענה הולם לפעילות הגדלה והולכת באזור בקעת אונו"

מה בסך הכל רצו תושבי אור יהודה, לקבל שירותי דואר סבירים, לשלוח ולקבל חבילות, לשלם חשבונות. אך מסתבר שהיחס אליו זוכים תושבי אור יהודה הוא הגרוע מכל ערי בקעת אונו. רק לפני מספר שבועות הגיע מנכל הדואר לביקור בקריית אונו לפגישה עם ראש העיר והבטיח חגיגית כי יפתחו סניפים נוספים בקריית אונו ומרכז החלוקה ישודרג. והנה באור יהודה, העיר השכנה מתגלה תמונת מצב עגומה עוד יותר.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


הסניף המרכזי של הדואר נמצא במרכז המסחרי הישן, אל התורים הארוכים כבר התרגלו התושבים אבל הדואר פתח סניף קטן למשלוח וקבלת חבילות, סניף זאת מחמאה. ביקור בקניון אור יהודה, שם בקומה השנייה בסוף מסדרון שירות, נמצא חדרון ועליו שלט לקבלת ומשלוח חבילות. מסדרון השירות נמצא בחלקו האחורי של הקניון, מעל ראשי הלקוחות צינורות מים וכיבוי אש, המקום לא מכבד אפילו את עובדי הדואר שנמצאים שם, בטח לא את הלקוחות, במסדרון הצר יש פתחי אוורור של מזגנים הפולטים חום, חוויה לא נעימה ללקוח שרק רצה לקבל חבילה שהזמין באינטרנט.

לדואר ישראל יש מספר נכסים במרכז באור יהודה, חלקם נמצאים להשכרה, לפני מספר שבועות העלה איציק דדוש, עוזר ראש העיר אור יהודה פוסט ביקורתי על התנהלות הדואר ואף עדכן כי פנה לשר התקשורת איוב קרא וזה הבטיח לטפל אישית בסניפי הדואר של אור יהודה.

אם כן, לא רק חדרון במסדרון שירות, מציעים בדואר ישראל לתושבי אור יהודה, מספר מטרים משם, נמצא מרכז החלוקה האזורי של קריית אונו ויהוד, האם בדמיונכם אתם רואים מרכז טכנולוגי ממוחשב ובו המכתבים והחבילות מתחלקות לפי אזורי המגורים, אם כן הפתעה מחכה לכם.

מרכז החלוקה שנמצא בסמוך לחניון ציבורי ופתוח, שם, בחוץ ללא השגחה, בחום של חודש אוגוסט ממתינות החבילות  לצד ארגזי קרטונים של ירקות, המזגן המטפטף ובדלי הסיגריות, כל אדם שרק רוצה יכול לקחת חבילות דואר שנמצאות בחוץ ללא השגחה ופיקוח. שקים וחבילות מפוזרים מחוץ למרכז החלוקה,בתוכו, אלפי חבילות, מכתבים ושקים הממתינים למיון והפצה. אם שאלתם את עצמכם מה קורה עם החבילה שלא מגיעה בדואר, התשובה כנראה נעוצה בהתייחסות של הדואר ללקוחותיו.

האם תושבי אור יהודה זכאים ליחס ושירות טוב יותר? בדואר מבטיחים כי בימים אלה משפצים מרכז דוורים גדול אשר ייתן מענה הולם לתושבי בקעת אונו.


מדואר ישראל נמסר: חברת דואר ישראל מטפלת מידי יום בכ- 300 אלף פריטים באמצעות למעלה מ- 1,000 מרכזי מסירה בכל רחבי הארץ. באור יהודה נפתח לאחרונה, לרווחת הלקוחות, מרכז למסירת דברי דואר בתוך קניון עזריאלי הסמוך לסניף המרכזי בו מתבצעות המסירות ללקוחות, בנפרד משרותי בנק הדואר וזאת על מנת לקצר באופן משמעותי את זמני ההמתנה, לאפשר זמינות קבלתם בשעות נרחבות ומאוחרות. עניין מיזוג המקום ייבדק מול הנהלת הקניון ובמידת הצורך ישופר. זאת ועוד, חברת דואר ישראל שוקדת על הקמת מרכז דוורים גדול יותר, אשר יתן מענה הולם לפעילות הגדלה והולכת באזור בקעת אונו. המרכז, הנמצא בימים אלה ממש בעבודות שיפוצים והתאמות נדרשות ישפר באופן משמעותי את תהליכי העברת הדואר בעיר, והוא צפוי להיפתח בעוד חודשים ספורים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עמית עשהאל. צילום: באדיבות עמית עשהאל

הנס של עמית עשהאל