יום שני , דצמבר 16 2019
דף הבית / ליאור פן מאור יהודה זכה באולימפידע במתמטיקה

ליאור פן מאור יהודה זכה באולימפידע במתמטיקה

ליאור פן מבי"ס שיזף זכה באולימפידע במתמטיקה

האולימפידע המסורתית נערכה בשבוע שעבר בהיכל התרבות באור יהודה וכללה שאלות לוגיות וחשבוניות בהשתתפות נציגים מכל בתי הספר. במקום השני זכה אורי שניידמן ובמקום השלישי אסף כחלון.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.ilהאולימפידע במתמטיקה כבר מזמן הפכה למסורת באור יהודה, כאשר מדי שנה תלמידי כיתות ו' משתתפים בתחרות העירונית בתחום, וזוכים לעידוד מחבריהם לבתי הספר שגדשו את היכל התרבות. האירוע נערך במעמד ראש העיר, ליאת שוחט, ומנהלת אגף החינוך, תמר חכימי, כאשר מי שמובילה את התחרות היא גלית שבתאי, המפקחת מטעם משרד החינוך.

התחרות נערכה בשני שלבים, כאשר בשלב הראשון השתתפו 4 תלמידים מכל בית ספר והתחרו בפיתרון שאלות לוגיות וחשבוניות כאשר הם צברו ניקוד, ובהתאם לכך התלמידים המובילים בדירוג העפילו לשלב השני תוך שהם גוררים את הניקוד שצברו קודם. בשלב השני, רמת הקושי של השאלות עלתה, ובשיאה של התחרות הוצגה שאלת ראש העיר על ידי ליאת שוחט.

לאחר שקלול כל התשובות לשאלות עלה כי ליאור פן, תלמיד בית ספר שיזף, זכה במקום הראשון. את המקום השני גרף אורי שניידמן מבית ספר סביונים ובמקום השלישי זכה אסף כחלון מבית ספר אהוד מנור.

צילומים: וידאו אקשן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כריך 10

פרויקט "כריך 10": מעניקים ארוחות 10 לתלמידי אור יהודה