יום ראשון , ינואר 26 2020
דף הבית / אור יהודה / נמרוד הראל הופיע בערב הוקרה לוועדי בתים באור יהודה  

נמרוד הראל הופיע בערב הוקרה לוועדי בתים באור יהודה  

בשבוע שעבר התקיים בהיכל התרבות ערב שבו התכנסו נציגי ועדי הבתים בעיר ששמעו סקירה של האגודה לתרבות הדיור בנושא "שכנות טובה". לאחר מכן הופיע אמן החושים נמרוד הראל.

ערב שכנות טובה
ערב הוקרה לוועדי הבתים באור יהודה – בשבוע שעבר נערך ערב הוקרה לתושבים שמשמשים בתפקידי חברי ועדי בתים בבניינים משותפים ברחבי העיר. את האירוע הפיקה היחידה לעבודה קהילתית באגף הרווחה בהובלת גאולה ישראל, בשיתוף האגודה לתרבות הדיור. באירוע נכחו ראש העיר ליאת שוחט, סגנה אפי גוטמן, מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור ראובן צדוק, מנהלת אגף הרווחה ד"ר אסתי אשל ומנהלת תכנית עיר ללא אלימות שלומית עיני. במהלך הערב, בו השתתפו 450 נציגי ועדי הבתים מאור יהודה ומשפחותיהם, התקיים מופע מרהיב של אמן החושים נמרוד הראל.
לכתבות נוספות:
קבינט הדיור אישר: פינוי בינוי מואץ ביהוד ואור יהודה
אושרו 1,900 דירות חדשות באור יהודה

ערב הוקרה2 (1)
ליאת שוחט
, ראש העיר, פתחה את האירוע ובירכה את המשתתפים: "עיריית אור יהודה מקיימת בפעם הראשונה ערב הוקרה לוועדי הבתים כדי לחזק אתכם, להודות לכם על העשייה שלכם, ולהעצים אתכם להמשך עשייה מבורכת". אחריה עלה לברך מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, ראובן צדוק שהמשיך את דבריה: "השקענו מחשבה רבה בערב ההוקרה על מנת להקדיש תשומת לב ולתגמל את ועדי הבתים והמתנדבים הקהילתיים באור יהודה. אני רוצה להודות לראש העיר, גב' ליאת שוחט, על תרומתה הרבה לקידום מטרות האגודה לתרבות הדיור בעירה".
ערב שכנות טובה

בהמשך הערב התקיים מופע עוצר נשימה של נמרוד הראל, אמן החושים המוכר. במופע, שילב הראל משתתפים מהקהל, והדהים את הנוכחים בפעלולי טלפתיה וסוגסטיה שונים. מטרתו של ערב ההוקרה היה להעצים את אותם אנשים שמתפקדים כוועדי בתים שימשיכו בעבודתם הברוכה, לעודד הקמת ועדי בתים בבניינים שעדיין אין בהם ועדים ולקדם פעילויות גיבוש לדיירים.

האירוע הופק במסגרת מיזם 'שכנות טובה' שמקדמת היחידה לעבודה קהילתית, הממונה על שיתוף תושבים והעצמת קהילות באור יהודה, בשיתוף האגודה לתרבות הדיור ועיר ללא אלימות. הפרויקט נולד מתוך צורך שעלה מהתושבים לקדם יחסי שכנות טובים בין דיירים בבניינים משותפים. אנשים המשמשים בתפקידי ועדי בתים נתפסו כשותפים טבעיים כי הם תורמים מזמנם ומרצם כדי לתחזק, לשפר ולנהל את איכות החיים הפיזית והחברתית בבניין המשותף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מפגע באור יהודה

אור יהודה: זהירות, מפגעים לפניך