יום חמישי , יולי 9 2020
דף הבית / חדשות חמות / סדנת דיבור מול קהל לקהילה הבוכרית

סדנת דיבור מול קהל לקהילה הבוכרית

כחלק מהאיתור הצרכים של הפעילים הקהילתיים בני הקהילה, עלה הצורך בקבלת כלים להגברת הביטחון בנושא דיבור מול קהל. במשך חמישה מפגשים עברו המשתתפים סדנה של הרב הילל חיימוב ששיפרה את יכולותיהם.

סדנה לדיבור מול קהל להקהילה הבוכרית
סדנה לדיבור מול קהל להקהילה הבוכרית

לאחרונה נערכה סדנה בת חמישה מפגשים של דיבור בפני קהל אותה העביר הרב הילל חיימוב בפני הקהילה הבוכרית באור יהודה. בסדנה השתתפו כ-40 משתתפים, גברים ונשים, שלמדו מיומנויות בנושא הרצאה, ביטחון מול קהל, הצגת נושא באופן יעיל ואף התנסו באופן מעשי תוך כדי צילום וקבלת משוב מהמנחה והקבוצה.

לכתבות נוספות:
מחריד – התעללות באתון באור יהודה
מנהלת מחוז במשרד הפנים נוזפת בסגני ראש העיר אור יהודה

סדנה לדיבור מול קהל להקהילה הבוכרית
סדנה לדיבור מול קהל להקהילה הבוכרית

המפגש האחרון נערך באולם בית הכנסת צמח צדק והשתתפו בו ראש העיר, ליאת שוחט, ראש צוות עבודה קהילתית, גאולה ישראל, הרב חיים בגייב מהצוות ופעילים קהילתיים של הקהילה. היוזמה עצמה נולדה כתוצאה מתהליך איתור צרכים של תכניות לקהילה הבוכרית בעיר בשיתוף הפעילים הקהילתיים, שהעלו את הצורך בהקניית מיומנויות וכלים לעמידה ודיבור בפני קהל. באירועים שונים במסגרת התרבות הבוכרית, כגון שמחות, אזכרות וכדומה נהוג לשאת דברים או דרשות, ויוזמה זו נועדה כדי לחזק ולעודד את התושבים ולהקנות להם את הכלים כדי לדבר בפני קהל.

שי סימן טוב, נציג הפעילים הקהילתיים ואחד המשתתפים בסדנה, ציין את התרומה הגדולה שהסדנה נתנה לו באופן אישי, והודה על האפשרות והתמיכה שראש העיר מספקת לפעילים על מנת להיות שותפים בקידום תכניות לטובת הקהילה בעיר.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עדי בלומנפלד

עדי בלומנפלד נבחרה למנכ"לית החברה לפיתוח אור יהודה