יום רביעי , אוקטובר 28 2020
דף הבית / עוזי אהרון נגד ליאת שוחט – נדחו על הסף כל העתירות

עוזי אהרון נגד ליאת שוחט – נדחו על הסף כל העתירות

שלל עתירות שהגיש עוזי אהרון נגד ליאת שוחט נדחו על הסף על ידי ועדת הבחירות שקבעו נחרצות כי אין פסול בהתנהגות ראש העיר. השופט אף הביע ביקורת גלויה כנגד העותר - "אמנע מפסיקת הוצאות, תוך הבעת תקווה שבעתיד ייבחן את צעדיו ויתנהל ראוי לפני הגשת עתירה"

ליאת שוחט

עתירה שהגיש, השבוע, לוועדת הבחירות על ידי עוזי אהרון המועמד לראשות העיר אור יהודה כנגד ליאת שוחט ראש העיר, כוללת רשימה של עבירות לכאורה על חוקי תעמולת הבחירות.  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות


השופט עודד מודריק, דחה על הסף את את כל הטענות וקבע כי אין פסול בהתנהגות ראש העיר והעביר ביקורת קשה כנגד העותר על אופן הגשת העתירה והעדר התנהלות תקינה.
תגובת עוזי אהרון להחלטת ועדת הבחירות – "עקב תקלה טכנית, הראיות החותכות בדבר עבירות על חוק הבחירות של ראשת העיר שוחט, לא הגיעו לבית המשפט".

 

עתירה נגד ליאת שוחט


מערכת הבחירות באור יהודה עוברת מהשמצות בפייסבוק אל ערכאות משפטיות
. כעת מגלים הפולטקאים כי היד הקלה על המקלדת בפייסבוק לא תופסת בעתירה משפטית.

עוזי אהרון, באמצעות עורכי דינו פנו אל ועדת הבחירות בשורה של מקרים בהם טענו כי ראש העיר ליאת שוחט עוברת על חוקי הבחירות. בהחלטתו ציין השופט מודריק, כי לפני הגשת העתירה, התנהלות העותרים, בהגשת פנייה מקדימה חסרת תיעוד והוכחות  "פנייה כזאת היא חסרת ערך והיא נדמית כאילו לא הייתה". פסק השופט.

תגובת עוזי אהרון להחלטת ועדת הבחירות – עקב תקלה טכנית, הראיות החותכות בדבר עבירות על חוק הבחירות של ראשת העיר שוחט, לא הגיעו לבית המשפט ולפיכך בית המשפט לא יכל לפסוק אחרת. הראיות הנ"ל, שביניהן ראיות חותכות בדבר עובדי עירייה אשר השתתפו בכנס פתיחת מערכת הבחירות של ראשת העיר שוחט, בתוספת ראיות חדשות מהימים האחרונים, יוגשו בימים הקרובים לבית המשפט.

עתירה נגד ליאת שוחט

עתירה נגד ליאת שוחט

פתיחת שנת הלימודים באור יהודה. תמונות: איתן אלחדז

ממטה ליאת שוחט נמסר: כבוד השופט, פרופסור עודד מודריק, דחה את עתירתו של עוזי אהרון, תוך שהוא מבקר אותו ומזהירו לשקול את צעדיו תוך שיקול אף להטיל עליו הוצאות. ראש העיר ליאת שוחט: "יש לי אמון מוחלט בשלטון החוק, ציער אותי לראות שימוש ציני בהליכי משפט, תוך שלא בוחלים בהעלאת טענות סתמיות (כדברי בית המשפט). שמתי זאת מאחור, ואני מעדיפה לעסוק בעיקר שהינו המשך עשייה למען העיר אור יהודה ותושביה. אמשיך יחד עם חברי לשנות את סדרי העדיפויות ולקדם פרויקטים ותכניות לרווחת התושבים – ללא עסקנים.

ממטה הבחירות של עוי אהרון נמסר – "עקב תקלה טכנית, הראיות החותכות בדבר עבירות על חוק הבחירות של ראשת העיר שוחט, לא הגיעו לבית המשפט ולפיכך בית המשפט לא יכל לפסוק אחרת. הראיות הנ"ל, שביניהן ראיות חותכות בדבר עובדי עירייה אשר השתתפו בכנס פתיחת מערכת הבחירות של ראשת העיר שוחט, בתוספת ראיות חדשות מהימים האחרונים, יוגשו בימים הקרובים לבית המשפט.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

חוזרים לבית הספר

הצלצול הגואל: התוכנית של ראשי הערים לחזרה לבתי הספר