יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / בעקבות דריסתו למוות של הילד ביום כיפור – חותמים על עצומה למניעת נסיעה

בעקבות דריסתו למוות של הילד ביום כיפור – חותמים על עצומה למניעת נסיעה

חוק יום כיפור לזכר איתי מרגי ז״ל. מירל, אמו של איתי: ״אני רוצה שכולם ידעו שרצחו לי את הילד. ילדים צריכים להתנהג בזהירות בכביש וככה איתי עשה, הרכב שהגיע נסע במהירות מטורפת והעיף את איתי כל כך גבוה שהמוות שלו נקבע בשנייה"

איתי מרגי ז"ל
איתי מרגי ז"ל

בעקבות קריאתה של אימו של איתי ז"ל לחוקק חוק להסדרת תנועת כלי רכב ביום הכיפורים, למעלה מעשרת אלפים אזרחים כבר חתמו על העצומה והיעד להגיע ל 180 אלף חתימות.
לעצומה לחצו כאן


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


למען בטחון ילדנו וללא קשר לדת או גזע, זוהי יוזמה תרבותית חברתית, שקמה מתוך כאב גדול על מותו המיותר של איתי והוא רק בן 8.

מאז ומתמיד יום כיפור הוא יום בו כל תנועת הרכבים עוצרת ליממה וילדים ומבוגרים כאחד יורדים אל הכביש כהולכי רגל וכרוכבי אופניים. נסיעת כלי רכב על הכביש ביום זה מסוכנת עד מאוד ועניין זה יש להסדיר.

לא מדובר בעניין דתי אלא בעניין בטיחותי לחלוטין, איתי ז״ל נהרג כשהוא רכוב על אופניו שלראשו קסדה ועובר את הכביש במעבר חצייה. מטרת העצומה הינה להביא לשינוי על מנת שאיתי ז״ל יהיה הקורבן האחרון שמוצא את מותו מפגיעת רכב שנוסע דווקא ביום כיפור.

איתי הספיק לחיות רק 8 שנים, עד שברגע אחד כשרכב על אופניו בשלהי יום כיפור, בסמוך לביתו, הגיע רכב במהירות מופרזת ודרס אותו למוות.איתי אהב את החיים, היה ילד חייכן, מלא שמחה, חברותי ואהוב על כולם. היה ספורטאי מצטיין, הצליח בכשרון נדיר בכל תחום בו התאמן. ברגע אחד הכל נגמר, והוא רק בן 8!!!

מירל מרגי, אמו של איתי: ״אני רוצה שכולם ידעו שרצחו לי את הילד. ילדים צריכים להתנהג בזהירות בכביש וככה איתי עשה, הרכב שהגיע נסע במהירות מטורפת והעיף את איתי כל כך גבוה שהמוות שלו נקבע בשנייה. לא קרה כלום לאופניים שלו, רק הפנס קצת נשבר, גם הקסדה נשארה שלמה אבל הראש שלו בפנים היה פגוע. לא היה אפשר להציל אותו, זה קרה ברגע אחד.

אבא שלו היה צמוד אליו כל יום כיפור, לא עזב אותו. הם היו יחד כל היום וכשאיתי עלה לאכול ארוחת צהריים, עוד לפני שסיים מהצלחת כתבו לו חברים לרדת למטה לעשות סיבוב. אבא שלו לא רצה שילך לבד אבל איתי ביקש רק כמה דקות והוא עולה חזרה. הוא אמר לי, ״אמא אני עושה סיבוב אחד ואני מבטיח לך שאני חוזר״. והוא לא חזר״.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סמרקנד

מסעדת סמרקנד באור יהודה – היהלום שבמטבח הבוכרי