יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית / תלמידי בית ספר יובלים יצאו למסע ישראלי

תלמידי בית ספר יובלים יצאו למסע ישראלי

תלמידי י"א משני בתי הספר השתתפו במסע החוויתי שכלל את המכתש הגדול במצפה רמון, פעילויות התנדבות בבאר שבע, ירושלים, טיול בכרמל ושבת בבית שאן. מדובר בתהליך מנטלי ופיזי שבמהלכו עוסקים הצוות והתלמידים בתכנים בנושאי ציונות, מדינה, חברה ויהדות

מסע ישראלי
מסע ישראלי

תלמידי שכבת י"א בתיכון יובלים ובבית אקשטיין השתתפו בשבוע שעבר ב"מסע ישראלי" שמתקיים זו השנה השלישית באור יהודה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מדובר במסע מרתק שמתקיים בבתי הספר במטרה להעצים ולחזק את בני הנוער במעגלים משמעותיים בחייהם. המסע של 200 התלמידים ו-18 אנשי הצוות החל במכתש הגדול במצפה רמון, נמשך בפעילויות התנדבות בבאר שבע,  יום עמוס בירושלים שכלל, טיול בכרמל ושבת בבית שאן.

כאמור מדובר בתהליך מנטלי ופיזי שבמהלכו עוסקים הצוות והתלמידים בתכנים בנושאי ציונות,  מדינה,  חברה, יהדות ועוד.

מי שהובילה את המסע הייתה אתי לסרי, רכזת שכבת י"א ביובלים. כמו כן, הצטרפו מנהלי שני בתי הספר, ד"ר נתי ברק ומורדי גיגי ומזל שרעבי מנהלת חט"ע יובלים.

המסע הוגדר כהצלחה גדולה מאוד בקרב התלמידים, המורים וצוות המסע הישראלי. אל אירוע השיא שהתקיים בהר הרצל בירושלים הגיעה ראש העיר ליאת שוחט ששוחחה עם התלמידים על ערכים, ציונות ולקראת הגיוס לצה"ל. "בעבר היינו צריכים לשכנע תלמידים כדי לצאת למסע החשוב הזה", ציינה שוחט. "והיום אנחנו רואים 200 תלמידים שמבינים את החשיבות.

IMG-20181213-WA0118

המסע הזה הוא בעיקר אל האישיות שלכם פנימה. אני לא בטוחה שבמקום אחר הייתה לכם אפשרות להיות במקומות שהייתם ושתהיו. זו הזדמנות לצלול אל תוך עצמכם ולהבין שאין לכם ארץ אחרת. יש מנהג במדינה לסמוך על אחרים, אבל פה רק ה"ביחד" יכול לעזור כדי להגשים את החלום הציוני".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איתי מרגי ז"ל

בעקבות דריסתו למוות של הילד ביום כיפור – חותמים על עצומה למניעת נסיעה