יום חמישי , נובמבר 14 2019
דף הבית / חדשות אור יהודה / תרבות ופנאי / רענן מור נבחר כמנכל my

רענן מור נבחר כמנכל my

אחד היעדים המרכזיים שלי הוא לפתח את הפוטנציאל של בני הנוער בתחום המדע, הטכנולוגיה והסייבר". ליאת שוחט, ראש העיר: "היה חשוב לנו שבראש המערכת יעמוד אדם בעל ניסיון ניהולי רב"

רענן מור

רענן נבחר בשבוע שעבר למנכ"ל המתנ"ס החדש באור יהודה. מור, נשוי+3 הוא תושב כפר סבא, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במשפטים. בעברו שימש מור כסמנכ"ל הרכבת הקלה של ירושלים ועוד קודם לכן שימש כמנכ"ל חברת בת של בנק מזרחי טפחות. כיום משמש מור כמרצה בתחום שוק ההון והפיננסים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מור סיפר לאחר הבחירה בו: "אני מגיע במטרה ברורה לפעול לרווחת תושבי אור יהודה, כשאחד היעדים המרכזיים שלי הוא לפתח את הפוטנציאל של בני הנוער בתחום המדע, הטכנולוגיה והסייבר. כמובן שנשים דגשים סביב נושא הפעילות למבוגרים וההשכלה. יחד עם הנהלת העיר והנהלת המתנ"ס נפעל בתחומים רבים כמו תרבות, ספורט והגדלת היצע החוגים המוענקים לתושבי העיר".

מור סיפר על ה'אני מאמין' שלו, וציין: "המתנ"ס מהווה עוגן עיקרי בתחום השירות לציבור. הוא ייתן את כל הכלים שהמערכת הפורמלית לא מספקת, החל מחוגים וכלה בטיפוח מיומנויות בקרב תושבי העיר מהגיל הרך ועד הגיל המבוגר. אני מודה לראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, מנכ"ל העירייה, עופר תודר, וסגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן, על הבחירה והאמון שנתנו בי".

אפי גוטמן, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, מציין: "אני שמח שלא התפשרנו והבאנו למתנ"ס את האדם המתאים ביותר בזמן הנכון. אני מאמין שרענן מור יצעיד את המתנ"ס קדימה על פי חוקי המנהל התקין, ויוביל אותו למחוזות שהוא מזמן לא היה בו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שייקה לוי והטיש הגדול

בקרוב באור יהודה: הטיש ושייקה לוי עושים כבוד לארץ ישראל הישנה והטובה