יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / אור יהודה – דואגים לחתולי הרחוב

אור יהודה – דואגים לחתולי הרחוב

כדי להתמודד עם התופעה שבה האוכל של חתולי הרחוב היה מתפזר על המדרכות ואף מהווה מטרד, הוצבו ברחבי העיר תחנות האכלה מסודרות שמאפשרות לשמור על הסביבה. ראש העיר, ליאת שוחט: "פעולה זו לא באה על חשבון העיקור והסירוס של חתולי הרחוב".

מתקני האכלה

עיריית אור יהודה החליטה להתמודד עם תופעת האכלת חתולי הרחוב הנפוצה בלא מעט מקומות, והחליטה להקים ברחבי העיר מתקנים להאכלת חתולים. הדרך הזו מאפשרת לעירייה מצד אחד לדאוג לחתולי הרחוב ומצד שני לצמצם מטרדים כגון פיזור האוכל המיועד לחתולים על המדרכות והכבישים.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות


מאכילים את חתולי הרחוב
מאכילים את חתולי הרחוב

במסגרת הפרויקט, אותו יזם האגף לשיפור פני העיר, מוצבים כאמור המתקנים שבהם מרוכזים האוכל של החתולים. המיקומים נקבעו בעקבות פניות במוקד 106 על מוקדים שונים שבהם נוהגים מאכילי חתולים לרכז את האוכל, ולא תמיד הדבר נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על הסדר והניקיון הציבורי, ועל כן תחנות ההאכלה הללו שהוצבו מונעות את פיזור האוכל ולכלוך רב שהיה מצטבר על המדרכות. כמובן שהפעילות הזו מתווספת לפעולות עקירה וסירוס שמתבצעות על ידי השירות הווטרינרי. אני קוראת לתושבי העיר להיעזר במוקד 106 כדי לקבל מידע נוסף על מיקומי תחנות האכלה וככל שיש צורך נוסף בהן, אנו נרחיב את היוזמה למקומות נוספים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית משפט

נהג אוטובוס הורשע בגרימת מותו של תושב אור יהודה