שבת , יוני 19 2021
דף הבית / אור יהודה: המשרד לשירותי דת התנצל על הודעתו בנוגע לבית העלמין

אור יהודה: המשרד לשירותי דת התנצל על הודעתו בנוגע לבית העלמין

ההודעה מגיעה כתוצאה מהודעה שגויה שפרסם המשרד לפני הבחירות שהכחיש את קיומו של תיאום בין העירייה למשרד בנוגע להקמתו של בית העלמין. בהודעה שפורסמה כעת נכתב: "מדובר בפרסום שגוי. העירייה וראש העיר מקדמות הקמת בית עלמין המיועד לתושבי אור יהודה וקריית אונו, כל זאת בניגוד לנטען בהודעה שפורסמה על ידינו כי לא כך הדבר".

הדמיית בית העלמין
הדמיית בית העלמין

המשרד לשירותי דת הוציא בשבוע האחרון הודעת התנצלות והבהרה כתוצאה מפרסום שהוציא לפני הבחירות המקומיות בנוגע להקמת בית העלמין. כידוע, אור יהודה מקדמת במהלך השנה האחרונה יחד עם עיריית קריית אונו את הקמתו של בית עלמין משותף. לפני הבחירות, יצא המשרד בפרסום שגוי שבו טען כי המשרד לא קיבל פנייה לאשר הקמת בית עלמין זה, וזאת על אף שלא כך הדברים.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות


במסגרת ההודעה הרשמית, שפורסמה באתר המשרד וברשתות החברתיות, נכתב כך: "המשרד לשירותי דת מביע את התנצלותו בפני עיריית אור יהודה והעומדת בראשה, הגב' ליאת שוחט, בעקבות פרסום שגוי מטעמנו, לפני הבחירות לרשויות המקומיות שנערכו ביום – 30.10.2018. עיריית אור יהודה והעומדת בראשה מקדמות הקמת בית עלמין המיועד לתושבי אור יהודה וקריית אונו, כל זאת בניגוד לנטען בהודעה שפורסמה על ידינו – כי לא כך הדבר". 

עוד נכתב בהודעה כי "המשרד לשירותי דת מתואם עם העירייה בנוגע למאמצים להקמתו של בית העלמין. אנו מתנצלים על הטעות, ומאשרים כי נמשיך לפעול בשיתוף העירייה כדי להשלים את הקמתו של בית העלמין, שהרי זהו אינטרס חשוב מאוד לצורכי העיר ותושביה. אנו מנצלים הזדמנות זו על מנת לברך את הגב' ליאת שוחט על בחירתה בשנית לראשות עיריית אור יהודה ומאחלים לה המשך הצלחה רבה בתפקידה".

ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה
ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "אני לא מאלו שאומרים 'אמרתי לכם', אבל כשאנשים משקרים, האמת צריכה להיאמר ובקול גדול. לפני הבחירות המשרד לשירותי דת יצא בהצהרה אותה כיניתי אז 'שקרית' וטענתי שכל כולה הייתה חלק מהתערבות פסולה ולא חוקית בבחירות.

כעת יצאה הודעת התנצלות והבהרה מטעם המשרד. הבהרתי אז ובוודאי גם היום כי המשרד לשירותי דת מתואם איתנו בנוגע למאמצים להקים בית עלמין משותף. אני מאמינה בביטוי 'מדוה ועוזב ירוחם', ועל כן החשיבות העליונה מבחינתי היא שכעת נמשיך בפרויקט להקמת בית העלמין במלוא המרץ. אני מבטיחה שלא אנוח ולא אשקוט עד שזה יקרה".


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עיצוב ללא שם (4)

"מית"ר זה חלום שהתגשם"