יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / הגן של הדר

הגן של הדר

עיריית אור יהודה תחנוך ביום חמישי הקרוב את גן הדר בשכונת נווה רבין. מדובר בגן ילדים חדש שהוקם בשנה שעברה ושמו הוסב כעת וייקרא על שמה של לוחמת מג"ב, הדר כהן הי"ד, שנרצחה לפני שלוש שנים בפיגוע בשער שכם.

גן הדר באור יהודה

את ההחלטה לקרוא גן על שמה של הדר הובילה ראש העיר, ליאת שוחט, שלפני מספר חודשים הודיעה למשפחתה של הדר, ההורים סיגל ועופר כהן, על כך שבכוונת העירייה להנציח את זכרה של הלוחמת באמצעות גן ילדים שייקרא על שמה.
הגן, נמצא בסמיכות למקום שבו תחל בקרוב הקמתו של מרכז הדר שישמש כמרכז קהילתי-רוחני שיפעל לעידוד הגיוס המשמעותי לצה"ל ולשירות לאומי.

גן הדר באור יהודה

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

הדר כהן נהרגה לפני שלוש שנים בשער שכם מאש מחבלים כשהגנה בגופה על חברתה החיילת. מאז ועד היום פעלה העירייה במגוון דרכים להנציח את זכרה אחרי שהדר הפכה בשנים האחרונות לסמל לגבורה בכל הארץ.

אל הטקס המרגש (שעה 18:00, רח' ניצן 20) הוזמנה הקהילה כולה שתחבק את משפחתה של הדר. כמו כן, באירוע תשתתף גם פלוגת הדר של מג"ב, הקרויה על שמה.

ליאת שוחט, ראש העיר: "הדר כהן הפכה לסמל ונהרגה כגיבורה. זו הדרך שבה חשוב שכולנו נזכור אותה גם בעוד עשרות שנים. למרות שחלפו שלוש שנים, הזיכרון של כולנו טרי מאוד. אנו נמשיך לדאוג לכך שסיפור הגבורה שלה יסופר ולחזק את המשפחה היקרה, עופר וסיגל ההורים ומור וירין האחים אותם אנחנו מלווים ומחזקים במשך כל השנה".

גן הדר באור יהודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מאמני מכבי קריית אונו

המאמן האגדי של שחייני קריית אונו חוזר הביתה