יום חמישי , יולי 16 2020
דף הבית / הורשעה הנהגת שהפקירה למוות את תושבת אור יהודה

הורשעה הנהגת שהפקירה למוות את תושבת אור יהודה

בתאונת דרכים, בחודש אוקטובר 2018 פגעה והפקירה למוות הנהגת צילה גוטפריד את תושבת אור יהודה לאה חולדרוב ז"ל שחצתה במעבר חצייה בצומת סביון. בית המשפט הרשיע אותה בגרימת מוות ברשלנות והפקרה לאחר פגיעה.

תאונת פגע וברח בצומת סביון

זאת היתה תאונת פגע וברח מהאכזריות שהיו בישראל – אישה מבוגרת, אמא לשישה וסבתא לנכדים, חצתה במעבר חצייה, רכב שהגיעה במהירות פגע בה, פצע אותה אנושות וברח מהמקום. רק כעבור 24 שעות אותר הרכב, והנהגת צילה גוטפריד, נעצרה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


השבוע, ניתן בבית המשפט פסק הדין של הדורסת, שהפקירה למוות את לאה חולדרוב ז"ל תושבת אור יהודה, ושופך אור על התנהגותה של הנהגת הדורסת.

אחרי הפגיעה האנושה בהולכת הרגל, ברחה הנהגת מהמקום, עצרה את רכבה ויצאה להקיא, בהמשך בדקה האם מכסה המנוע לא פתוח שתוכל להמשיך בנסיעה. נסעה מהמקום, והמשיכה בעבודה בחלקות שקי אוכל לכלבים בבתים של לקוחות.

מתוך כתב האישום –  "תאונת הדרכים ומות המנוחה נגרמו כתוצאה מרשלנותה החמורה של הנאשמת, כמפורט להלן: הנאשמת נהגה בקלות ראש, ברשלנות חמורה ובחוסר תשומת לב לחיי אדם. הנאשמת לא נתנה דעתה לדרך ולציבור המשתמשים בדרך ונהגה ברשלנות באופן אשר סיכן את כלל המשתמשים האחרים בדרך.

הנאשמת לא הבחינה במנוחה בשום שלב טרם חצייתה את מעבר החציה, אלא רק לאחר הפגיעה בה. הנאשמת לא האטה את מהירות נסיעתה ולא עצרה את הרכב על מנת לאפשר למנוחה, הולכת הרגל, לחצות את מעבר החציה בבטחה, כמתחייב בחוק, וזאת על אף תמרור תואם, רמזור מהבהב וקו עצירה המסומן על הכביש, אשר נראים לעין בצורה ברורה בפני כל מי שפונה ימינה בצומת. הנאשמת לא הבחינה במנוחה חרף שדה הראייה הפתוח בכיוון נסיעתה".

תאונת הפגע וברח, זעזעה את הציבור, מי מסוגל לפגוע בצורה אנושה בהולכת רגל שהועפה על מכסה המנוע, לעצור, להבחין במתרחש, ולברוח מהמקום.

מתוך פסק הדין – "על פי עובדות כתב האישום המוסכמות ועל פי יתר הראיות הנאשמת לא עצרה במקום התאונה. עיון בהודעתה ובסרטון, מגלה תמונה קשה ומבישה. אכן, הנאשמת עצרה בקרבת מקום, אך זאת משום שחשה בחילה וביקשה להקיא. היא עצרה לא על מנת לעמוד על תוצאות התאונה אלא רק משום שחשה ברע.
במשך 11 דקות תמימות הנאשמת שהתה בקרבת מקום התאונה ובטווח שדה ראיה ממקום התאונה כפי שהעיד אילן דנינו , במהלכן הילכה קמעא על מנת לשאוף אויר, אך באותה הזדמנות לא טרחה לסור למקום התאונה על מנת לעמוד על תוצאותיה. היא שידעה היטב כי פגעה בהולכת הרגל אשר עפה על מכסה המנוע, השלימה את הליכתה ,שבה למכוניתה כשהיא אוחזת בטלפון הנייד ובדקה אם מכסה המנוע לא נפגע לאחר שהולכת הרגל נחבטה בו. אחר הדברים הללו שבה הנאשמת לשגרת יומה משל דבר לא אירע והמשיכה לביתה בחדרה כאשר בדרכה היא עצרה בפרדסיה ובכרכור לשם חלוקת שקי אוכל לכלבים!.

תאונת פגע וברח בצומת סביון

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מבצע הסברה ואכיפה לאופנועים בקרית אונו

עמותת אור ירוק – איזה עיר הכי בטוחה לרוכבי אופנועים בבקעת אונו