יום שני , דצמבר 16 2019
דף הבית / אור יהודה / הצעד שעשתה עיריית אור יהודה למען כבדי השמיעה

הצעד שעשתה עיריית אור יהודה למען כבדי השמיעה

על מנת להקל על כבדי השמיעה, הותקנו במוקדים שונים בעירייה ובמתנ''ס אור יהודה לולאות השראה שמורכבות ממיקרופון שולחני המותקן בסמוך לפקיד ומחובר למערכת המעבדת את המידע והופכת אותו לשידור איכותי.

מנגישים את השירות לכבדי שמיעה
מנגישים את השירות לכבדי שמיעה

עיריית אור יהודה פועלת ללא הרף להנגשת השירות לבעלי מוגבלויות. בשבוע האחרון, הוקתנו במשרדי העירייה ובמתנ"ס מערכות שיקלו על לקויי שמיעה לתקשר עם נותני השירות.

המערכות שהוקנו הן מעין לולאות השראה המוצבות בדלפק הישרות ומאפשרות לכבדי השמיעה לשמוע את דברי הפקיד ישירות אל מכשיר השמיעה שלהם.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


אחד הקשיים הידועים שאיתם מתמודדים כבדי השמיעה הוא רעש הרקע הקיים בחלל. רעשים אלה נקלטים גם הם במכשיר השמיעה ויוצרים קושי משמעותי להבין את דברי הפקיד.

המערכת מורכבת ממיקרופון שולחני כיווני המותקן בסמוך לפקיד ומתחבר למערת לולאות השראה המעבדות את המידע והופכות אותו לשידור ישירות אל מכשיר השמיעה. 

בין השאר הוצבו מערכות מהסוג הזה במחלקות הרווחה, החינוך, ההנדסה, לשכת ראש העיר, מחלקת רישוי עסקים, אגף ההכנסות, מזכירות המתנ"ס והיכל הספורט, מע"ש, מחלקת החנייה ומחלקת קיימות ונגישות. את הפרויקט הובילה נורית שולמן, מנהלת מחלקת הקיימות והנגישות.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כריך 10

פרויקט "כריך 10": מעניקים ארוחות 10 לתלמידי אור יהודה