יום ראשון , אפריל 5 2020
דף הבית / הרב המקובל – בחדר קטן באזור התעשייה באור יהודה

הרב המקובל – בחדר קטן באזור התעשייה באור יהודה

הרב שאול אלקריב, הקים חצר מאמינים באור יהודה, אחרי שאולץ לעזוב את גבעת שמואל, קבע את משכנו בחדרון קטן אליו מגיעים מאות אנשים בכל יום לקבל עצתו וברכתו. הצצה לחצר הרב המקובל

הרב שאול אלקריב באור יהודה

למי שמגיע בפעם הראשונה לחצר של הרב המקובל שאול אלקריב באור יהודה, מתגלה מחזה יוצא דופן. עשרות אנשים, ישובים על כיסאות של פלסטיק, רבים כדי להיכנס למספר דקות של שיחה, לקבל ברכה, להתייעץ, להירפא ממחלה או להחזיר אהבה ישנה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


הרב שאול אלקריב, הוא אחד הרבנים אליו עולים לרגל אלפי אנשים בשנה. היכן שהוא נמצא, אנשים הולכים אחריו, בהערצה. מחוץ לחדרו, ביראת כבוד, מדברים אנשים, בהתרגשות, על סף דמעות על האיש שהצליח לרפא אותם ממחלות, הצליח לבטל כישוף לזוג בזכות קמע.

בראיון לאתר אונו ניוז מספר הרב – "אני עושה את זה בצניעות. אני קם בבוקר ואוהב לעזור לאנשים, אין לי שום תעודה על הקיר, אני נעזר במיסטיקה יהודית ואהבה שלי לאנשים. זהו. מאוד פשוט. אני מקבל את כל מי שרוצה לבוא ולדבר איתי, יהודים וערבים, נוצרים מוסלמיים, חילוניים ודתיים, מי שבמשבר דלתי פתוחה בפניו. אני מקבל בלי הפסקה כבר עשרים שנה, מהבוקר עד הלילה ברצף. מנסה לעזור לכמה שיותר אנשים".

הרב אלקריב מפתיע ואומר, הרבה מגיעים לטפל באהבות נכזבות, אם לקרב אהוב או להרחיק אהובה. זה נושא שמעסיק מאוד אנשים. ואני עוזר מאוד ביחד עם הרופאים למי שלא מצליחה להיכנס להריון.

כתובת –
רחוב היוצרים 2 אור יהודה 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

36 תגובות

 1. אין על כבוד הרב הצדיק שלנו שאול אלקריב. החיבור שלו לבורא עולם. איזה צינור צדיק יסוד עולם. כמה שכבוד הרב עזר לי אין לתאר.

  • בסד
   כל מה שיכתבו לא יתאר אחוז קטן מגדולתו ומעוצמותיו של הרב, צדיק יסוד עולם, צנוע וענוו, אישיות גדולה!!!!

 2. Ha Rav a tzadik shelanu. כבוד הרב, without many spoken words from me, saw me in a moment where, without me speaking much. He saw. And he invested in a way that only H-Ashem and my mother would. Until this day he remembers and knows who arrived with me at my first visit over 5 months ago, to exactly the place I was in. And this is a tzadik that sees thousands of people, and yet above any course of natural and logical thinking , he remembers all of his thousands of clients to the very finest detail. My process with כבוד הרב has been exciting and and in every moment of every day comes a new blessing. Who I am today is a miracle due to the privilege I have received in being under his protection and leadership. The miracles my family and I have experienced are inexplicable in the day to day world. Refraining from details, the man has turned death to life and so much more. Miracles beyond the day to day realities. כבוד הרב is a tzadik in our time and I am blessed to have found my way to him. He is a savior in life and living and always remembering to be happy because the good comes from joy and expecting the best in order to receive the best. כבוד הרב is a miracle in and of himself, and every miracle we are granted on his behalf is above and beyond the miracle of having him support our lives. Above all, כבוד הרב cares and loves all the people that come to see him and we are always in his protection. I thank H-Ashem every day for the blessing of this man who shows miracles above nature and a tzadik above all else. May H-ashem bless him with all the miracles he never even requests for himself.

  Sent from my iPhone

 3. כל מה שהרב אומר מתקיים….

 4. הייתי ליפניי חמש שנים אצל כבוד הרב כל מה שאמר אכן קרה יותר מאשמח להגיע שוב בס״ד

 5. כבוד הרב הוא איש נדיר בימינו!

 6. אין על הרב שאול אלקריב צדיק יסוד עולם בדור שלנו תמיד עוזר נותן כוח מקבל את כולם תמיד בשמחה באהבה ובסבלנות רבה איש באמת צדיק אי אפשר להסביר במילים את הכוח ואת הרוחניות שלו

 7. צדיק יסוד עולם בדידי אנא עובדה.
  במו עיני ראיתי ניסים בשלום בית
  בבריאות וכל הדברים
  אמא שלי הייתה מורדמת ומונשמת ושכולם חשבו לעשות לה ניתוח שהיא לנשום ולאכול דרך צינור הרב אמר שהיא תקום בריאה כאיתנה הראשון ולא תצטרך.
  ובאמת כך היה הרופאים שינו בלילה אחד את דעתם.
  זה עוד כלום לכל הניסים שאני רואה עם כבוד הרב יום יום שעה שעה.
  הרב צדיק רואה הכל.
  שליח צדיק של הקדוש ברוך הוא שנאמר צדיק גוזר הקדוש ברוך הוא מקיים.
  שאלתי עליו את הרנטגן והוא אמר שהוא אדם צדיק מאוד.
  וגם הרב היה חברותא של הרב יהורם אברגיל
  ותלמיד מובהק של הרב כדורי זצל ממנו שאב את כל חוכמת הקבלה.
  אשרי מי שזוכה להיות במחיצתו.
  רוצו לא היום. היום לפני מחר.
  על החתום מירב קצב!

 8. למה לא רואים 4ת התגובה שלי

 9. אסתי בוסקילה

  הרב האחד והיחיד בדור .
  עזרת לי . הצלת לי את החיים.
  שהשם ישמור אותך

 10. הרב עזר לי מאוד מאוד
  באתי לרב במצב נפשי גרוע ביותר
  ברוך השם לאט לאט הרב עזר לי
  לצאת מהמשבר

 11. תגיד לו שיתן לי רק 4 מספרים בלוטו

 12. הרב שלנו מיספר אחד
  צדיק יסוד עולם, עניו וצנוע,שמקריב מזמנו מהבוקר עד הלילה רצוף למען הזולת
  זכיתי דרכו לישועות גדולות ולשינויים בחיי גם ללא מילים מעצם החיבור אני יכולה לכתוב ספר מהניסים שזכיתי דרכו,
  תישאגו כדי לזכות ולהיתחבר אליו מאחלת לכם בהצלחה לא תפסידו

 13. אני מאושרת שהכרתי את הרב.כבר שלוש שנים שאני מכירה והוא העוגן שלי.הוא תותח עוזר לי המון

 14. לפני 5 שנים זכיתי להגיע לראשונה לרבינו הצדיק. פגשתי אדם שתוך פחות מדקה הצליח לשנות לי את מצב הרוח מן הקצה אל הקצה. עם השנים הבנתי שזכיתי לפגוש אדם שאת כל חייו מקדיש לעזרה לזולת ללא אפליות, אדם שכולו ענווה, אדם שהעשייה שלו בסתר עולה על כל דימיון, אדם שממלא את כל הבאים אליו בשמחת חיים למרות הצרות וההתמודדויות.
  כמות הניסים שראיתי בשנים האחרונות כה גדול ולא את הכל ניתן לספר. אסתפק במספר דוגמאות, שהן רק צקה הקרחון לכל מה שעברתי בזכותו בשנים האחרונות:
  1. סבלתי מסיוטים במשך מספר שנים, קמע אחד של הרב פתר את הבעיה תוך פחות משבוע.
  2. בהריון עם הבת הראשונה שלי, ואחרי שכבר עברתי 2 הפלות, הרופאים קבעו שזאת הפלה שלישית. באותו היום שהרופא החליט לגזור עלי את הנורא מכל ביקרתי אצל הרב אלקריב. והנה ברוך השם, ילדה בריאה.
  3. במהלך לימודי תואר ראשון, זלזלתי ולא הגעתי סמסטר שלם אפילו לקורס אחד. גם לכל מועדי א לא הגעתי. שבוע לפני מועדי ב הגעתי לרב וביקשתי שיברך אותי. הוא אמר שאני אצליח. וכך היה. 6 מבחנים במקצועות ריאליים, כולם באותו השבוע, את כולם עברתי בציון גבוה למרות שלא היה לי מושג אפילו איך נראים המרצים של הקורסים.
  4. אמא שלי סבלה במשך מספר שנים מגלי חום מגב, הרופאים שלחו אותה לאינספור בדיקות, אך עד היום אף רופא לא נתן לה אבחנה ברורה לבעיה. אחרי שסיפרתי לרב, הוא אמר שזה יעבור לה. וכך היה, תוך תקופה קצרה הבעיה נעלמה.
  5. הבת הגדולה שלי, בגיל שנתיים בקושי דיברה, הייתה אומרת מילים בודדות בלבד. הרב הכין לה קמע ותוך מספר חודשים היא התחילה להגיד משפטים שלמים ב-3 שפות שונות.
  6. אחד מבני המשפחה שלי, היה חסר עבודה במשך 6 שנים. זה הגיע למצב שהבן אדם לא היה קם מהמיטה ימים שלמים. בטח ובטח לא היה מחפש עבודה, אפילו לא היה מוכן לשמוע על האופציה. חודש אחרי שסיפרתי לרב שהבחור אפילו לא רוצה לעבוד, הוא קם על הרגליים והחל לעבוד בעבודה הראשונה שמצא. ועד היום הוא מתמיד …
  7. עקב מצב משפחתי מורכב, התבקשנו ממשרד הפנים להביא צו מבית משפט על מנת לעשות רישום אבהות לבת הגדולה. שאלתי את הרב מה לעשות, הוא אמר לי שאין צורך לפנות לבית משפט, שמשרד הפנים יאשר את ההליך ללא צו בית משפט. הייתי מלאה ספקות, ההליך שלנו היה כה מסובך ועפ״י תקנות משרד הפנים, היינו חייבים צו בית משפט. גם פה הרב לא טעה, משרד הפנים הציע לדון בבקשת האבהות שלנו בועדת חריגים. והבקשה אושרה, בעלות של 0₪ אל מול הליכים משפטיים שעולים אלפי שקלים.

  אלו רק מספרים סיפורים בודדים. מקווה שבקרוב אספר את כל הסיפור במלואו. ובינתיים, אמשיך להודות כל יום לבורא עולם על ששלח אותי לרב שאול אלקריב.

 15. נראה כאילו המגיבים כאן הם אותם אנשים שעומדים מחוץ ל"חדרון" ומספרים כמה חייהם השתנו מקצה לקצה בזכותו.
  מקווה שכבוד הרב משלם לכם מספיק.
  מה שבטוח זה שהוא מרוויח מספיק על חשבונם של אנשים תמימים.
  (יש לי הרגשה שהתגובה הזו תוסר במוצ"ש).

  • תתבייש למה נראה לך שאני צריכה כסף של מישהו אתה וכמוך אין לי בעיה לתרום לך להשתלת מח.

  • שם מלא
   If you have something to say, put your name on it and know your facts. The rabbbi does not request a shekel. He supports people’s lives in a very modest and humble environment. When he can change the medical course of a life from clinical death determined by extensive medical testing and disclosure by the doctors as a result of those tests, to a reversed diagnosis, inexplicable by doctors, he does not need to pay anyone. We need him, he does not need us. Show me your capability to sit in a humble room for 13 hours a day helping people, paying hospital visits…to strengthen, bless and give people hope, giving Torah lessons. The man spends every moment of every day helping people and creating a bridge to Hashem. He is a tzadik and only a person who has no faith would say a negative word of a tzadik that helps thousands of people out of unconditional love. Priceless. And for your information, the rabbi is happy to see people reach their besorot tovot and release them to live productive lives while creating a closeness to G-d with no conditions or requirements just a beautiful journey to the love of our creator. I suggest you apologize to all the people in this strain and to the rabbi, none of us will ever be granted his powers due to his righteousness. May G-d bless you with the courage to apologize to the rabbi and the people in this strain and And may G-d bless our rabbi for having the ability to ignore unkind words and helping those in a time of need, despite unkind words they have spoken such as yours.

  • התגובה שלך כנראה נובעת מזה שנפגעת כספית בעבר מרבנים כאלה ואחרים. חבל רק שאתה משליך את זה על כולם. כבוד הרב עוזר לכולם באותה מידה, גם למי שאין שקל לתת. ואתה, תחשוב טוב האם זה נכון לשמיץ ככה בן אדם בלי שיש לך חצי מושג במה שמתרחש. אחרי הכל, בשמים רואים הכל, גם אם כאן בחרת להתחבא באחורי שם בדוי.

 16. ראו ולמדו!
  צדיק בדורנו!!!!!
  ה-ד"ר האמיתי לכל התחלואים.
  תמיד מקבל בברכה ללא שפיטה וללא עוררין וגם ללא תמורה.
  אהבת ישראל תמיד בראשך עומדת.
  בזכות גדולה אתה ראוי לשבח והערכה אמיתית.
  אותי אישית הצלת אין ספור פעמיים.
  סיפורי ניסים מעל הטבע תמיד אצלך מככבים.
  שהשם ישמור אותך שתאריך ימים ושנים בטוב ובנעימים.

  קהל גדול מאחוריך צועק לך הידד!!
  אין לך תחליף.

  תודה זאת מילה קטנה
  אסירת תודה
  המעריצה הגלויה שלך

  שבוע טוב ומבורך לכל עמו ישראל

 17. אוקי אז אתחיל לספר את הישועות שהיו לי עם הרב לא אפסיק.
  זה התחיל שהכרתי את הרב שאמא שלי הייתה מורדמת ומונשמת עם בצקות הצוואר.
  הגעתי לכבוד הרב הוא אמר להכניס אותי ישר היו מאות אנשים בחוץ במוצש .
  הוא אמר לי במילים האלה
  'אמא תקום בריאה כאיתנה הראשון!'
  אני ואחותי התווכחנו וצחקנו על זה בבית חולים ראינו מלא סרטונים שמראים שגם אם קמים מזה קמים בנזק כי היו לה בצקות ורצו הרופאים לעשות לה ניתוח שהיא תנשום ותאכל דרך צינור שיוצא לה מהגרןן במצב הנפשי של אמא אם היה חס ושלום קורה כזה דבר בטוח לי שהייתה תולשת את הצינור מפסיקה את חייה כי היא גם מבוגרת ובלתי אפשרי לחיות במצב כזה.
  הרב אמר שהיא לא תצטרך ניתוח.
  ויום למחרת הרופאים קבעו שצריך ניתוח.
  רבתי עם אבא שלי כי הרב אמר שלא צריך והיה צריך להחתים את כל הילדים בשביל לעשות את הניתוח . רצתי שוב לרב.
  הרב אמר לעשות את הניתוח ולא לריב עם אבא. כמובן שחתמתי ובכיתי כל הלילה
  יום למחרת קמתי בבוקר והרופא קיבל החלטה לא לעשות את הניתוח לתת צ'אנס להתרפא לבד כי הוא רואה שהבצקות מתחילות לרדת.
  לבסוף הוציאו לה את מכשיר הנשמה הבצקות נעלמו ואמא קמה בריאה ושלמה כאיתנה הראשוןןןןן!
  לא רק שהרב עזר לאמא להבריא
  גם רצה שלא אריב עם אבא.
  כי הרב אוהב שלום!

 18. בנוסף בעלי שוכר חנות בק. אונו שיש שם מכרז על החנות בכל 5 שנים.
  פעם ראשונה ששאלתי את הרב כמה בעלי ישים כדי לקבל את החנות הוא אמר 6000שח.
  אחרי חצי שנה ממש בסמוך למועד של המכרז בעלי הגיע אליו שוב אמר לו גם 6000 שח.
  אני אמרתי לבעלי איך 6000שח הרי זו שמאחורינו שרוצה את החנות שלך כבר משלמת 6000שי היא בטוח תשים יותר. אז אמרתי את זה לרב והרב אמר אז תשימו 6500.
  מפה לשם
  במרכז ההצעות היו כאלה.
  5999שח של אדם שסמוך לחנות של בעלי.
  5500 עוד אדם.
  ו7500 של זו שמאחורינו.
  ובעלי ששם 6500 כמו שהרב אמר.

  ברור הרי שהיא אמורה לקחת אץ החנות…
  אבל מה שקרה שהייתה לה בעיה בצק הבנקאי והיא השתתפה ב2 מכרזים ככה שהיא נפלה מהמכרז בגלל שהיא לא עמדה בנהלים שלו.

  מכאן כבר ההמשך מובן
  שבעלי קיבל רת החנות. והרב ידע שהמרחק שלו יהיה בשקל מזה שרצה את בחנות.

  ולכן אמר לנו פעמים 6000.
  רק אנחנו זלזלנו בראיה הקדושה של הרב ובסוף שילמנו 500שח יותר לחינם.

  צדיק יסוד עולם כל מי שיגיד אחרת לא מכיר את השם!

 19. בנוסף…
  הגעתי לרב שהמצב בשלום בית שלי שואף לאפס . הרב הפך להיות לאבא רוחני עבורי ועבור בעלי וכל בעיה שיש לנו מחלוקת עליה אנחנו נכנסים לרב בעצבות ומבולבלים ויוצאים עם פתרון ושמחת חיים!
  וכמובן שאני יכולה למלא את התגובות בסיפורים שקרו לי עם הרב במשך 3 שנים שאני קרובה אליו אבל אסיים בסיפור אחרון.
  אני ובעלי מחפשים בית לגור בו כבר הרבה זמן מפה לשם היה בית שרציתי מאוד וסיפרתי עליו לרב הרב אמר הבית שלך.
  וכך היה. הבית שלי.

  אנשים יקרים כדי שברכת הרב תחול עליכם אתם צריכים לעמוד בנסיונות שמנסים אתכם משמים להיות קרוב לצדיק זה לא צחוק. זה נראה שהצדיק יושב ולא עושה שום דבר.
  ואם נלך לפי השיטה שהוא רק סתם יושב מ10 בבוקר עד 12 בלילה לקבל אנשים הלא לבד זה קשה המעשה הזה לשמוע צרות של אנשים במשך יממה שלמה?
  בנוסף מה שהעין שלנו לא רואה זה אץ מסירות הנפש וההקרבה שהצדיק עושה אם זה צומות אם זה תפילות בכוונה הרי ידוע שכל מטרת חוכמת הקבלה זה כדי שצדיק כזה יבוא ויתפלל עם כוונה בשמים ואז לפי כוונות הקבלה התפילות ממריאות. כמובן שצריך להיות אדם קדוש.
  זה שהוא ישן שעתיים בכל לילה.
  עמל ושקד בתורה הקדושה!
  מעולם לא ישן יחף רק בנעלים.
  צם צומות קשים של מקובלים במשך שבועות .
  עושה המון המון בסתר.
  וההיסטוריה שלו מלאה בתלמידי חכמים מובהקים .
  תלמיד של הרב כדורי זצל אחד מ7 ממשיכי דרכו במרכז.

  הרב יודע הכל הוא אוהב שלום לכן לעולם לא ידרוש דברים.
  הוא צדיק שפועל.
  באים מקבלים ברכה ורואים תוצאות בשטח.

  הרב פועל מצד הקדושה הטהורה ולכן אנשים שפועלים בדרכים לא טובות הרב גם יקבל אבל הם אלו שבדרכ יצאו אחכ על הרב. כי פתאום כל הלכלוך שהם עשו נפל עליהם.

  שתהיה לכם שבת קודש.
  ❤❤❤❤❤❤

 20. זמני קבלת קהל הרב שאול אלקריב:
  ראשון 10:00-22:00
  שני 10:00-22:00
  רביעי 10:00-22:00
  מוצ"ש 18:00-22:00
  כתובתנו: רח' היוצרים 2, אור-יהודה.

  * ההרשמה במקום בלבד!
  * הכניסה בלבוש צנוע
  * בהגעכם, יש להיאזר בסבלנות ולהישמע להוראות עוזרי הרב

  ברוכים תהיו! 😀

 21. רב צדיק. צנוע ונגיש. מתמודד עם מכשולים לאורך כל הדרך ועומד בהם בגבורה. לא רודף אחרי הכסף והתהילה. מכבד כל אדם ובריה ומביא מזור לנשמה. מקבל קטן וגדול באותה המסירות נפש. אין הרבה כמו רבינו. בטח לא בדור הזה.
  אחד מהצדיקים שזכינו לקבל.
  מאחלת לכבוד הרב שיזכה למקום מסודר ונגיש. שיזכה לבריאות ושפע. כבוד הרב יודע כמה אהבה יש כלפיו.
  ברור וברור שלכל טוב וחסד, יש את יצר הרע שמנסה להפריע.
  זה לעולם לא ירתיע! לא את הרב, ולא את כל הנשמות שחוסות בצילו. כי אנחנו הולכים על פי המשפט שהיה שגור בפי סבתי תמיד. בטח בה' ועשה טוב. ומי אם לא כבוד הרב, שעושה כל כך הרבה חסד בעולם הזה, יכול להראות לנו את הדרך?
  תודה רבה על הכל כבוד הרב. מכאן ועד הנצח.

  • לא חכמה לרשום סכנה. תגידו מה קרה תזדהו אולי זה מישהוא שמקנא ברב

   מברשת שמי שמכירה אותו שתחזור אלי במייל . אחת מהכותבות.

 22. סכנה.יודעת על מי שנפגעה . לא להכנס לחדר לבד ולא לנעול. סכנה

 23. סכנה.לא יכולה לפרט

  זהירות. לא לסגור דלת . יודעת על מקרה מזעזע. אל תאמינו אין נביאים יותר. הכל שקר. חבל על הזמן והכסף והעגמת נפש. הכל שקר. מקרה מזעזע. ראו הוזהרתן

 24. מה הכתובת החדשה

 25. קורבן של הרב

  עוד מקובל שמקבל…. מקבל…. מקבל כסף…..

 26. מי יכול לרשום לי בפרטי אל רב
  יש פה אנשים שנפגעו מהרב כמו שאני מבין
  מישהו יכול להסביר בבקשה kavkazjapan79@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עיריית אור יהודה

תושב אור יהודה: "חסמו אותי ברשתות כי אני חושף שחיתויות"