יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / מי הגברים האלמונים שמסתובבים ברחוב הניצן באור יהודה

מי הגברים האלמונים שמסתובבים ברחוב הניצן באור יהודה

תושבי המגדלים ברחוב ניצן באור יהודה מפחדים, כבר מספר חודשים הותקנו מצלמות אבטחה רבות על אחד הבנינים וגברים לבושים שחור מסתובבים ברחוב.

רחוב ניצן באור יהודה

מי ישמור על תושבי רחוב ניצן באור יהודה – כבר מספר חודשים מתלוננים התושבים על קבוצת גברים המאבטחים בניין בשכונת נווה רבין באור יהודה והתושבים מפחדים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


אף אחד לא יודע מי התושב האלמוני הזוכה לאבטחה כזאת, אבל לאחרונה הותקנו מספר רב של מצלמות מעקב במעגל סגור סביב אחד מבניני היוקרה בשכונת נווה רבין באור יהודה והתושבים בעיקר חוששים לשלום הילדים.

רחוב ניצן באור יהודה

מספר אחד התושבים – "אני לא יודע מי גר בבניין שלי, אני לא שואל כל שכן מה במה הוא עובד וממה הוא מתפרנס אבל הבניין שלנו הפך להיות יעד מבוצר, עשרות מצלמות אבטחה נפרשו סביבו. מאבטחים על אזרחי מפטרלים סביב הבניין ובחנייה, הם מתחקרים כל מי שנראה להם חשוד. אנחנו חיים כמו בני ערובה בבית שלנו".

רחוב ניצן באור יהודה

מספרת אחת התושבות – "אני לא יודעת מי גר בבניין הזה, הם לא עשו איזה עבירה על החוק אבל התחושה היא מאוד מלחיצה, גברים עם בגדים שחורים מסתובבים בגינה. מסתכלים על כל אחד בצורה חשודה, אני מפחדת שהילדה יורדת לשחק לגינה. אני לא יודעת מי האנשים האלה ומפחדת לגשת אליהם, אנחנו מפחדים לגשת למשטרה, כי מה נגיד להם שיש גברים שמסתובבים בחנייה. כולם כאן מדברים על זה בפחד. ולא יודעים מה לעשות. ברור לנו שקורה כאן משהו לא טוב ואנחנו מפחדים".

השמועות על הדייר המסתורי הגיעו גם לגורמי המודיעין של משטרת מסובים, שם מכירים את הנושא אך מדגישים כי לא התקבלו קריאות של אירועים מיוחדים אבל מודעים לבעיות אותם מעלים התושבים. כרגע, אין ממש פתרון, ותושבי הבניינים ברחוב הניצן ימשיכו לחיות באי וודאות בקשר לדייר המסתורי אשר גר בשכונתם וזוכה לאבטחה כבדה.

רחוב ניצן באור יהודה

צוות חדשות אונו ניוז שהגיע אל הבניין, לבדוק את טענות השכנים. זכה כעבור מספר דקות ליד הבניין לשיחה עם אדם שהזדהה "כדייר" בבניין וביקש לקבל תעודת זהות של הצוות. אל אותו דייר אלמוני הצטרפו מיד עוד מספר גברים, אשר ביקשו לברר מי מסתובב עם מצלמה סביב הבניין המאובטח ומה מעשיו.

ממשטרת ישראל נמסר: ככל שמתקבלת תלונה המעלה חשד לקיומה של עבירה פלילית, פותחת המשטרה בחקירה במטרה להגיע לחקר האמת.  מטבע הדברים, איננו מוסרים פרטים מחקירות מתנהלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בור ליד המעונות

קריית אונו: בור נפער ברחוב שלמה המלך