יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / רמת פנקס בוערת – בתים נשרפו

רמת פנקס בוערת – בתים נשרפו

שישה בתים נשרפו בשריפה שפרצת בשדה סמוך לרמת פנקס, גורמי ההצלה הצליחו להשתלט על האש. העירייה פינתה אזרחים למרכזים קהילתיים. לוחם אש נפצע ועוד שלושה אזרחים נוספים

שריפה ברמת פנקס

גל החום הכבד שפוקד את המדינה נותן את אותותיו. שריפה שפרצה בשדה סמוך לרמת פנקס החלה להתפשט לעבר בתי התושבים. תוך דקות נפגעו  מספר בתים. שישה בתים נשרפו, שנים  מהם כליל.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


כוחות ההצלה ולוחמי האש נלחמו בלהבות והצליחו ליצור שליטה על האירוע ובכך נמענה עוד פגיעה ברכוש ובנפש. כברי אחד נפצע ונזקק לטיפול רפואי.

שריפת קוצים פרצה היום (רביעי) בשטח הפתוח ליד רמת פנקס. בזכות ערנות המוקדנים במוקד העירוני, שזיהו בשלב מוקדם את פרוץ השריפה, הוזעקו למקום כוחות הכיבוי. בשל הרוחות העזות, התפשטה השריפה לכיוון הבתים ברמת פנקס וכן בשכונה הצמודה סקיא א'.

עיריית אור יהודה, והעומדת בראשה ליאת שוחט, נכנסו למצב חירום. כל עובדי העירייה וצוותי החירום החלו לפנות תושבים ואזרחים למרכזים קהילתיים שם דאגו בעירייה לכל הצרכים שלהם. כוחות המשטרה וההצלה סגרו את האזור למניעת פגיעה באזרחים. במקום נפרשו גם צוותי הצלה של מגן דוד אדום ואיחוד הצלה.

שריפה ברמת פנקס

 

שריפה ברמת פנקס

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "עברנו אירוע מאוד לא פשוט עבור התושבים שלנו, אבל אני שמחה שהמערכת כולה בשיתוף המשטרה וכיבוי האש תפקדו על הצד הטוב ביותר. גם לאחר סיום האירוע, אנחנו ממשיכים להעמיד את שירותנו לטובת התושבים שבתיהם נפגעו ובכלל ונסייע ככל שניתן. זו הזדמנות להודות לרשויות השכנות שסייעו לנו בתגבור הכוחות בשטח וכמובן לאגפי העירייה השונים על העבודה הקשה בשטח".

שריפה ברמת פנקס

שריפה ברמת פנקס

צילומים – מאיר פרידמן, עיריית אור יהודה וגורמי ההצלה

תגובה אחת

  1. לצערנו זה מה שהביא את ליאם לשכונה שלנו היינו שמחים לארח אותה בימים רגילים ולהראות לה כמה השכונה צריכה מתיחת פנים והשקעה סביבתית אם השקעה נכונה המקום שלנו רמת פנקס יכול להיות אחד היפים בארץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מרכז מורשת יהדות בבל. -צילום: יהודה כץ

51 שנה להוצאתם להורג של תשעת היהודים בבגדאד