יום רביעי , אוקטובר 16 2019
דף הבית / אי אמון של קב"ט סביון

אי אמון של קב"ט סביון

נדב ירושלמי, קב"ט מועצת סביון בשלוש השנים האחרונות, מתפטר במפתיע בעקבות מערכת יחסים קשה עם ראש המועצה מוטי לנדאו. זהו הבכיר החמישי שעוזב את המועצה בקדנציה הנוכחית

נדב קבט סביון

ירושלמי, תושב סביון ואיש מקצוע מוערך על ידי רשויות הביטחון והמשטרה, הגיע אל תפקידו כקב"ט המועצה, בעקבות התפרצות אל ביתו לפני מספר שנים, כאשר נגש אל המועצה לאסוף פרטים ממצלמות האבטחה שיסייעו למשטרה לאתר את הפורצים, התגלה בפניו  כי כי מערכת האבטחה בישוב היוקרתי לקויה בחסר. אז החליט, ירושלמי, כי יבקש להתמנות לתפקיד קצין הביטחון של המועצה, להחזיר את הביטחון לתושבים. בסביון כידוע שוכנים אחוזות ובתים עם ציוד שעלותו נמדדת במליוני שקלים ונחשבים יעד מבוקש אצל פורצים וגנבים. ואכן בשלוש השנים האחרונות, הוביל ירושלמי, מהפכה בישוב בנושאי ביטחון ואבטחה, אומנם תושבים רבים עדיין מרגישים כי לא נעשה מספיק ולמרות חברות האבטחה הפרטיות היושבות קבע בסביון, עדיין ישנם התפרצויות משוכללות של  חוליות פורצים מיומנים.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


למרות עבודתו המאומצת של קבט המועצה, בתקציבים מוגבלים, הלך ופחת מספר ההתפרציות בישוב בסיוע של תושבים שהתגייסו למשמר השכונה, החליט ירושלמי כאקט של אי אמון לסיים את תפקידו במועצת סביון. בישיבת מועצת העיר שהתקיימה אתמול, ביקש ירושלמי, להקריא מכתב התפטרות לראש מועצת סביון , מוטי לנדאו וחברי המועצה, חלקים מהמכתב מתפרסמים כאן לראשונה.

צילום ארכיון, חבד

מתוך מכתב ההתפטרות – "לאחר עבודה של שנים ללא יום ולא לילה בסופי שבוע, חגים, וזמינות של 24 שעות לטלפונים ואין ספור לילות לבנים, לאחר שבניתי את החמ"ל וארגנתי את תפקיד הקבט מחדש, לאחר שהתייצבתי לכל אירוע כולל פריצות נפגשתי עם מאות תושבים על מנת שירגישו שירות אישי מקצועי ואיכותי, ניהלתי את כל האירועים בישוב ללא דופי ובהצלחה יתרה פעמים רבות בגפי ללא עזרה וללא גיבוי, הגעתי למסקנה שאיני יכול להמשיך בתפקידי ואני נאלץ להתפטר. בליבי אכזבה על התנהגותך בחודש האחרון כשהייתי מאושפז (לא התעיינת בשלומי) כעס על חוסר הלויאליות שלך כלפי, ……
גם בהקמת והנהגת משמר השכונה וועדת הביטחון לקחתי חלק פעיל במיוחד והתוצאות מדברות בעד עצמן. לאחר שמספר עובדים נטשו את העבודה במחלקה והיום שגרמת לחיכוכים ביני לבין עובדיי אני מרגיש שאפסו כוחותיי להמשיך להילחם כל בוקר מחדש. הנני מרגיש שלא אוכל להמשיך ולשרת את תשובי סביון הכל כך יקרים לי ולמשפחתי ולא אוכל להמשיך ולתת מעצמי בנושאי הביטחון כשלקחת ממני בעצם את השליטה והניהול בתחומים עליהם אני מופקד".
ממועצת סביון נמסר – מדובר בהאשמות חסרות בסיס ואנו דוחים את כולן על הסף. אנו מודים למר ירושלמי על תרומתו ומאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו.

2 תגובות

 1. סימה( סטולר) יעקוב

  בצער רב קראתי על התפטרותו של נדב ירושלמי אותו אני מכירה מילדותו. כל ילדיו של עופר ירושלמי הם ילדים לתפארת שחונכו בחינוך של פעם
  והתוצאות מדברות. נדב לא יכול לריב עם אף אחד. הוא בחור נפלא , חרוץ כמו כל ״הירושלמים״ , עושה את עבודתו נאמנה נעים הליכות וכאשר מתקשרים אליו הוא היה בא אחרי דקותיים. אין הרבה אנשים כמו נדב ירושלמי .אמין , חרוץ, נעים הליכות ומסור לעבודתו . מה גרם לו לקום וללכת?
  יותר נכון מי גרם לו לקום וללכת? מדוע שאנשים טובים יתפטרו ויעזבו תפקיד שהוא כל כך חשוב ונחוץ בישוב שלנו? אני הייתי רוצה לדעת במה הוא
  שגה או מה הוא לא עשה טוב עד כדי כך שהראו לו את הגב ואת הדלת החוצה? מי שגרם לכך אינו מכיר את נדב אני מכירה את שבט ירושלמי לעילא ולעילא כולל ההורים. אני מסירה את הכובע לפניהם על החינוך הנפלא שנתנו לילדיהם . אלו ילדים שעבדו מגיל צעיר ובשל כך הם כל כך חרוצים .
  זהו יום עצוב עבורי שכן משום מה הטובים נשלחים הביתה וזה לא צודק. מאחר והכתירו אותי ״כלוחמת צדק סידרתית״ מצאתי לנכון למחות על הליכתו של מי שהיה יותר מראוי לתפקידו ונאלץ לסיים אותו מסיבות שאיני יודעת .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עבודות בכביש אילוסטרציה

הקרב על הכביש בין כפר מעש לגני תקווה – בעקבות העבודות לא יורשו תלמידי כפר מעש ללמוד בגני תקווה