יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / מאות בני נוער – במסיבת אלכוהול בסביון

מאות בני נוער – במסיבת אלכוהול בסביון

אמש( 1.10) בעקבות דיווח שהגיע למשטרה, על מסיבה באזור סביון, הגיעו כוחות משטרה למקום שם הבחינו במאות משתתפים ביניהם קטינים וכמות גדולה של אלכוהול. 4 בני נוער פונו לבית חולים בעקבות שתיית אלכוהול

מסיבת אלכוהול במונוסון

משטרת ישראל הביאה לסגירתה של מסיבה פרטית שפעלה ללא רישוי בניגוד לחוק


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


בתחקור ראשוני שערכו השוטרים, התברר כי מדובר במסיבה מתוכננת ומאורגנת היטב שפועלת באופן בלתי חוקי וללא קבלת אישורים כאשר עפ"י החשד כל אדם רכש כרטיס כניסה המאפשר לו גישה למסיבה.

מוטי לנדאו, ראש מועצת סביון – "הבתים בסביון מיועדים למגורים בלבד ולא יהפכו למקומות בילוי למטרות רווח"

השוטרים מיד פעלו להפסקתה של המסיבה, שפכו את בקבוקי האלכוהול ופיזרו את מאות הצעירים שהיו במקום. מהמקום פונו 4 בני נוער לקבלת טיפול רפואי במצב קל בעקבות צריכת אלכוהול .

אלכוהול קטינים
צילום להמחשה

השוטרים עיכבו לחקירה 4 חשודים (שנות ה – עשרים והארבעים לחייהם), בהם מארגן המסיבה, בעלים של המקום, נציג חברת האבטחה והתקליטן בחשד להפעלת מסיבה ללא רישוי. החשודים שוחררו בתנאים.

החקירה נמשכת

מוטי לנדאו, ראש מועצת סביון, בתגובה על האירוע שאירע אמש "מועצת סביון שמה לה למטרה למנוע ולהוקיע כל אירוע בתשלום מסוג שהוא אשר מפריע לרווחת תושבי היישוב. הבתים בסביון מיועדים למגורים בלבד ולא יהפכו למקומות בילוי למטרות רווח. אנו פועלים ונמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל על מנת למנוע כל התרחשות מסוג זה."

ממשטרת ישראל נמסר לאתר אונו ניוז – "משטרת ישראל לא תאפשר קיומן של מסיבות פרטיות המתקיימות בניגוד לחוק, ללא רישוי ותפעל בנחישות נגד המארגנים. בנוסף, לעיתים קרובות מסיבות אלו משמשות לצריכת אלכוהול בכמות מופרזת ע"י צעירים וקטינים, דבר שעלול לסכן חיים. אנו נפעל להפסקת אירועים אלו ולהביא לדין את האחראים.

משטרת ישראל קוראת להורים ולציבור הצעירים לוודא כי מארגני המסיבות קבלו את האישורים המתאימים מהרשויות לקיום המסיבה דבר שיבטיח הערכות מתאימה לאבטחת שלומם ובטחונם של המבלים.

תגובה אחת

  1. מארגן מסיבות אלכוהול

    איכס ילדים פח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

סמרקנד

מסעדת סמרקנד באור יהודה – היהלום שבמטבח הבוכרי