יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / בחירות 2018 / אמנון סעד: רבות דובר על הסכם הגג יתרונותיו וחסרונותיו

אמנון סעד: רבות דובר על הסכם הגג יתרונותיו וחסרונותיו

לאחר בדיקה תכנונית וכלכלית מעמיקה המסקנה היא,כי הסכם הגג במתכונתו הנוכחית הוא אסון כלכלי ותכנוני לעיר.

אמנון סעד
אמנון סעד. תוכן מקודם

העירייה פרסמה כי ההכנסות לעירייה במסגרת ההסכם הן 780 מיליון ש"ח ומן הבדיקה שערכתי עם מיטב המומחים ובהערכה זהירה ההכנסות הצפויות עומדות על הפרש של 220 מיליון ש"ח לרעת התושבים והעירייה , חישבו לבד מה ניתן לעשות בכסף הזה לטובת התושבים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


כראש עיר אני מתחייב לקדם ולבצע פרוייקטים של התחדשות עירונית,על פי הפרמטרים הבאים:
– קידום תכניות "פינוי בינוי" בשכונות הוותיקות ברחובות  מוהליבר, בן צבי, כצנלסון,  ביקובסקי קדושי מצרים ואחרים תוך טיפוח אזור יהוד הוותיקה רבתי.
– הקמת שטחים ירוקים חדשים ובתוך זה פארק עירוני רחב ידיים ושדרוג גינות משחקים קיימות, לרווחת התושבים.
– הקמת מבנים ציבוריים חדשים ומרכזים קהילתיים שיתנו מענה לכלל האוכלוסייה בעיר.

לאחר בדיקה תכנונית וכלכלית מעמיקה המסקנה היא,כי הסכם הגג במתכונתו הנוכחית הוא אסון כלכלי ותכנוני לעיר , העירייה פרסמה כי ההכנסות לעירייה במסגרת ההסכם הן 780 מיליון ש"ח ומן הבדיקה שערכתי עם מיטב המומחים ובהערכה זהירה ההכנסות הצפויות עומדות על

1 מיליארד ש"ח באם העירייה תקדם את  הבנייה במקב"ת באופן עצמאי.  הפרש של 220 מיליון ש"ח לרעת העירייה , חישבו לבד מה ניתן לעשות בכסף הזה לטובת התושבים.
כמו כן אין שום ביטחונות בהסכם למתחמים ביקובסקי קדושי מצרים והרצל 2-4-6 כי תינתן קרקע משלימה במסגרת ההסכם !!

 


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה – אתר החדשות של בקעת אונו

ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה
לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז


העירייה והעומדת בראשה מהלכים עלינו אימים כי ללא הסכם הגג וללא פרדס מגשימים לא תהיה התחדשות עירונית , לא כך הדבר , רוב הפרויקטים של ההתחדשות העירונית מאושרים ללא קרקע משלימה.

לצערי כי רב הוא הניסיון של מקליס להעביר את הסכם הגג בחיפזון רב ולהציג כאילו הוא התנאי היחיד להתחדשות עירונית ולשדרוג העיר כולה הוא אינו אלא מניפולציה רגשית על התושבים וניסיון לסכסך בין התושבים .

במתחם ביקובסקי קדושי מצרים ניתן לספק קרקע משלימה לפי החלטה 1519 ללא הסכם גג ודבר זה אכן יקודם.

את מתחם הרצל 2-4-6 ניתן להעתיק במסגרת חילופי שטחים חומים ללא אישור מאף גורם במדינה לשטח המערבי שסופח לאחרונה (מקב"ת גני יהודה ) ובמקומם ובתוספת  השטח החום של בית הספר במעלה הישן יחד עם הצהרון והמבנה הישן של בני עקיבא ועם פינוי כדין של שלוש המשפחות שגרות שם ניתן לבנות מבנים רב תכליתיים חדישים וחדשים שיאגדו את כל החוסרים הקיימים בעיר , תנועות הנוער , מתיא – שאותה הפסדנו לעיר אחרת , ניצן , שירות פסיכולוגי ואולי אף את לשכת העבודה המיתולוגית , באותו מתחם ייבנה לפחות אשכול אחד של 3 גני ילדים חדשים !!

בהמשך ניתן לבצע החלפת שטחים במיקום שמתוכננים 2 בניינים חדשים, 8 א, 8 ב, על מגרש הטניס המיתולוגי  (בהסכמת היזם )  שטחים ירוקים גם במערב העיר וליצור רצף של ריאה ירוקה במתחם של הגנים התלויים .

תוגש בקשה למשרד החינוך להריסה ובנייה מחדש של בית הספר הרצל ל 24 כיתות בית ספר חדש שייתן מענה ל 7 הבניינים החדשים של אאורה ועוד שני מתחמים חדשים  של תכנית לוגאנו , במסגרת הבנייה ייבנו בתוך שטח בית הספר גני ילדים חדשים אשר יפתרו את הלחץ הרב שיש ברישום לגני ארז  ושרה   כמו כן לבטל את גן הילדים המתוכנן בקומת הגן של הבניינים שנמצאים בבנייה ברחוב מקלב.

כך מתכננים איזור משולב חדש עם מבני ציבור חדישים , גנים בית ספר,  ספרייה עירונית , פארק ענק ומגרשי טניס חדישים שיענו על כל צרכי האוכלוסיה.

יוקצאו שטחים לבנייה ייעודית עבור זוגות צעירים מתוך התנהלות תקציבית נבונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בחירות 2018 יהוד מונוסון

יהוד-מונוסון בחרה: יעלה מקליס היא ראש העיר לחמש השנים הבאות