יום ראשון , דצמבר 15 2019
דף הבית / חדשות חמות / בלעדי – גבר מיהוד מונוסון נתפס בשיחות אינטימיות עם נער

בלעדי – גבר מיהוד מונוסון נתפס בשיחות אינטימיות עם נער

לוכד הפדופילים, אבי דוביצקי אשר נלחם מארצות הברית בתופעת הפדופיליה, התחזה לנער בן 15 והחל להתכתב ארוכות עם גבר בן 25 אשר עובד בתחום החינוך והציע הצעות מגונות לנער

פדופיל מתכתב עם נער

אף הורה לא מאמין שזה יכול לקרות אצלו בבית, כאשר הילד נמצא עם הטלפון צמוד כל הזמן אליו וגולש לכל מיני אתרים ברשת. ציידי הפדופילים אבי דוביצקי יחד עם צוות של צייד פדופילים שנמצאים באתרים של בני נוער, בשיחות צ'אט, ובאתרי הכרויות של גברים. נלחמים בתופעת הפדופיליה והפגיעה בקטינים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות

פדופיל מתכתב עם נער

לפני מספר חודשיים, החלו ציידי הפדופילים של דוביצקי להתכתב עם ד' בן 25 מיהוד מונוסון, במהלך התכתבות אישית עם נער שהזדהה בן 15, ההתכתבות חשפה את גילו של הנער הצעיר את המצוקה הנפשית בה הוא נמצא, הקשיים עם ההורים, הבלבול המיני, ועוד צרות של גיל התבגרות.

כל אלה לא הפריעו לגבן בן ה25 להמשיך ולנהל קשר עם הנער שנמשך מספר חודשים וכלל הצעות לתכנים מינים, בקשה לשליחה של תמונות וסרטונים. הגבר גם הנחה את הנער הצעיר למחוק כל התכתבות בין השניים כדי לא לשמור שום עדות.

פדופיל מתכתב עם נער

לקראת חודש אוגוסט, יצר קשר ד', עם "נער" נוסף בגיל 14, אלא שהפעם הוא לא ידע אבל מעברו השני של הקו, היה אבי דוביצקי לוכד הפדופיל שתיעד כל רגע בשיחה בין השניים.

באותה דרך ממשיך הגבר לסייע רגשית לנער, לתמוך ולסייע ולהיות אוזן קשבת לכל בעיותיו. בדרך זאת נוצר אמון גדול בין השניים, למרות שעדיין לא נפגשו, מרגיש הנער כי יש מי שמבין אותו בעולם. משם הדרך לפגישה בעולם הפיזי היא מהירה מאוד וברוב המקרים מסתיימת בתקיפה מינית של הקטין.

פדופיל מתכתב עם נער

בראיון לאתר אונו ניוז מסביר דוביצקי – "פדופילים באים בכל מיני צורות, גם לא כתוב להם על המצח דבר, הדרך היחידי למנוע פגיעה בילדיכם הוא שיהיה ערוץ קשר פתוח עם הילדים. כזה שלא יפחדו לספר לכם עם אדם קרוב או זר, עשה משהו שגרם להם להרגיש לא בנוח. ולהסביר להם אילו מקרים לדוגמא יש לספר להורים מבלי לחשוש מתגובה. ישראל היא מקום שני בעולם בפגיעה בילדים ולא להגיד לי זה לא יקרה. זה קורה".

 

מערכת אונו ניוז ביקשה לעמת את ד' עם החשדות שעולים נגדו אך הוא טען, כי "אינו מכיר דבר כזה, לא מכיר ולא רוצה לדבר". 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פונה באמבולנס לבית החולים

פצוע בינוני ופצוע קל בתאונה בכניסה ליהוד