יום שישי , מאי 7 2021
דף הבית / האיש מספר 1 של מונוסון

האיש מספר 1 של מונוסון

אחרי פריימריס רווי השמצות ויצרים במונסון , נבחר שמוליק רוטמן במקום הראשון, וימשיך לייצג את תושבי הישוב גם בקדנציה הבאה. במקום השני נבחר אורי שנהר ובמקום השלישי אלונה יוסף

יעלה מקליס ושמוליק רוטמן ביהוד
יעלה מקליס ושמוליק רוטמן ביהוד

בבחירות הפנימיות שהתקיימו במונוסון, השתתפו 911 מצביעים מתוך כ-2000 בעלי זכות בחירה. רוטמן קיבל 407 קולות ואילו אורי שנהר במקום השני קיבל 403 קולות.
"אנו חייבים שני מנדטים במועצה, כי בלי ייצוג למונסון לא נוכל לשמור על  נתח הוגן במשאבים והעשייה של העיר באופן אפקטיבי", כך הצהיר רוטמן בשיחה שהתקיימה עימו.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו


רוטמן הנחשב לאחד מחברי המועצה הקרובים לראש העיר יעלה מקליס, אף זכה ממנה לחיבוק פוליטי לפני הפרמרייס כאשר ביקשה ראש העיר למנות אותו כממלא מקום שלם, הנושא עדיין לא עלה להצבעה במועצה. אבל אין ספק כי ניצחונו של רוטמן בבחירות הוא ניצחון ליעלה מקליס במונוסון.

יש לציין כי מערכת הבחירות בישוב נחצתה בין המחנה הוותיק לחדש, ובין הרצון להכניס כוחות צעירים, שייצגו את הישוב, כמו אורי שנהר ואלונה יוסף, למול מי שמייצגים את מונוסון כיום.

על המתמודדים השונים, נאסר מצד ועדת הבחירות, ליצור קשר עם התקשורת, לפני הבחירות, ורק הוצא עלון לציבור ובו שמות המועמדים וקצת רקע אישי עליהם.

רוטמן פרסם ברשימת הגוגל של הישוב כמה ימים לפני הבחירות את הטקסט הבא: "כמה מילים אישיות: בימים האחרונים מנוהל נגדי מסע הכפשה והטלת דופי אישי ממוקד על ידי מספר אנשים. לא נגררתי ולא אגרר לפרובוקציות. נאמר במקורות: "על שנאת חינם חרב בית המקדש".
מה שמפורסם בגוגל מונוסון הוא כאין וכאפס לעומת דברי הסתה הזויים וחסרי תקדים שמופצים ברשתות תקשורת קבוצתיות. אם אלה הפירות הבאושים שמצמיח לנו תהליך יפה ושקוף של פריי
מריס שבחרנו לקיים בתום לב, ראוי שנביט במראה ונקיים חשבון נפש. האם זו "מונוסון היפה" שלנו.
אנא, בואו נעצור. כפי שהתמקדתי כל השנים בעשייה לטובת העניין והציבור במונוסון, אמשיך לפעול כך גם עכשיו ולעדכן את הציבור. אם אבחר לקדנציה הבאה אמשיך להקשיב, לסייע, לפעול בהרמוניה מלאה עם ועד הרובע החדש שייבחר ולתרום למונוסון בעשייה".

האם הופתעת שנבחרת למקום הראשון?
"כל התחרות והמהות הייתה מי יזכה במקום הראשון. לא הייתי בטוח, כי ניהלו נגדי מסע אגרסיבי וחלק ממנו דבק.. יכולתי לקבל קולות נוספים, אבל זו תקופה שאנשים נמצאים בחו"ל, גם עשרות תומכים מובהקים שלי . נבחרתי לדעתי, בזכות העשייה וההקשבה לציבור. ניהלתי קמפיין נקי לגמרי".

ומה עם כל מה שפרסמת ברשת הפנימית של מונסון?
"לא עשיתי תעמולה, המשכתי לפרסם דברים שחשובים לישוב, ובנימה אישית הוספתי את הקטע האמור".

 למרות הכל, הרי תצטרך לעבוד יחד עם מי שנבחר…
"הרמתי טלפון לאורי שנהר, נשלב ידיים נפעל למען הישוב והעיר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אביטל חורב משפחת פרג'ון צילום רונית תמם

15 שנה לנפילתו של סמ"ר רועי פרג'ון ז"ל: מרוץ אביב לזכרו יתקיים מחר ביהוד