יום שישי , אוקטובר 23 2020
דף הבית / יהוד מונסון / יהוד בחירות 2018 – באתי לתקן את הנזקים של מקליס

יהוד בחירות 2018 – באתי לתקן את הנזקים של מקליס

איש העסקים ופעיל הציבור, יובב (ג'וני) גוניקמן יתמודד בבחירות לתפקיד ראש העיר, לאחר שקיבל פניות רבות מציבור תושבי העיר "להוציא את היישוב מהקיפאון בו הוא נמצא". ראש העיר יהוד מונוסון יעלה מקליס עדיין לא הכריזה עם תתמודד בבחירות

יובב גוניקמן

השבוע נפתחה רשמית מערכת הבחירות, עם שלטי חוצות ברחבי יהוד. הראשון שהתחיל את קמפיין הבחירות שלו הוא יובב גוניקמן, מי שהיה ראש מטה הבחירות של יעלה מקליס. 
גוניקמן בן 54, תושב העיר זה 25 שנה, נשוי לדליה ואב לעידן ולשני. שירת כלוחם וקצין ביחידה מובחרת בצה"ל, שירת בתפקידי מ"פ וסמג"ד והשתחרר בדרגת רס"ן מצה"ל. הצליח בחייו כאיש עסקים וניהל מערכות גדולות מאוד.
גוניקמן: "אני מביא עמי ניסיון ניהולי עשיר ומוכח כשתושבי עירי וטובתם לנגד עיניי תמיד"


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מתי וכיצד הגעת לתחום המונציפאלי?
בשנת 2007 כחלק מניהול עסקיי יזמתי פרויקט משותף עם בי"ס קורצ'אק לתלמידים עם צרכים מיוחדים בפתח תקווה. במסגרת הפרויקט חנכתי נוער עם מוגבלויות במטרה לאפשר להם לקיים אורח חיים עצמאי ככל הניתן. החל מנסיעה עצמאית בתחבורה ציבורית, רכישת כלים מקצועיים והעסקתם בפועל הן כתלמידים ואף לאחר מכן כבוגרים. העבודה הצמודה עמם השפיעה עליי רבות והציתה בי את הצורך לפעול למען החברה כדרך חיים. לימים (2014), פנתה אליי, רכזת כיתות ו' בבי"ס היובל בעיר ויחד הצלחנו להקים סניף של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" לילדים עם צרכים מיוחדים בעיר. הרצון לעזור ולשפר את איכות החיים של הסובבים אותי הוביל אותי למסקנה שלא מספיק להיות תושב מודאג ועל מנת להשפיע באמת ולשפר דברים אין מנוס מפעילות פוליטית.
יובב גוניקמן

האם לקחת חלק בפרויקטים נוספים למען הציבור?
יתרה מכך! יזמתי פרויקטים כדוגמת פרויקט "הולכים על בריא" שהיה פתוח לתושבי העיר ותרם לקידום אורח חיים בריא ואף לווה ע"י מאמן כושר מוסמך ותזונאי. לטובת הנוער, תרמתי מזנון נייד מאובזר במלואו אותו הפעילו בני הנוער במתנ"ס ובאמצעות הרווחים מהפעלתו מימנו פעילויות תרבות במסגרת במתנ"ס. אף הדרכתי וחנכתי את הנוער בניהול והפעלת עסק לכל דבר. בנוסף, חונכות ילדים במסגרת פרויקט פר"ח ועוד אזני קשובה לכל פונה המבקש להניע פרויקט למען הזולת.

מה האג'נדה שלך? מה תרצה לקדם?
התכניות שלי לעתיד העיר ברורות ומפורטות מאוד ויכללו בתכנית אב מסודרת. אך לפני הכל צריך להתחיל לדאוג לדברים הבסיסיים שהוזנחו – ניקיון וחזות העיר, שיפור עורקי התחבורה הפנימיים וההיקפיים, חיי התרבות בעיר, דאגה לדור ההמשך, פיתוח אזורי תעסוקה ראויים ועוד. דבר חשוב מאוד שלא זוכה לטיפול ראוי הוא רמת התשתיות בעיר, החורף מציף את כל הבעיות אולם רמת התשתיות ללא קשר לעונות השנה דורשת טיפול מאסיבי ועמוק ואני מתכוון לטפל בכך.

מה המסר שלך לתושבי העיר?
אני בא לעבוד עבורם ולפעול מתוך אהבה לעיר שהיא ביתי כשלנגד עיניי טובת התושבים בלבד
ואני מתחייב כי בכל שאעשה -אפעל במסירות וללא הפסקה בידיים נקיות וטוהר מידות כערך עליון, אקשיב לתושבים ואענה על צורכיהם ככל הניתן. אפעל למען כולם:
למען המשפחות
תושבי יהוד מונוסון ומשפחותיהם שרוצים ליהנות מהעיר הנפלאה שלנו יותר. אלו המחפשים את השטחים הציבוריים המטופחים, את הפארקים והפעילויות החסרות לנו כל כך, את השכונות הנקיות ואת השירותים המוניציפליים הזמינים לתת מענה
למען העסקים
אותם עסקים הצמאים לפרנסה, המבקשים לשגשג בנחת וליהנות מלקוחות המגיעים לעיר מבחוץ. שכן יהוד מונוסון ממוקמת במרכז הארץ אך כרגע אינה מהווה מרכז עבור אף אחד.
למען הנוער
המחפש תכניות העשרה עירוניות, חינוך מצוין, מרכזי נוער וגם מקומות בילוי ואטרקציות בעיר.
למען הזוגות הצעירים
המתקשים למצוא דיור במחיר הוגן, המנסים בכל כוחם להישאר בחיק משפחתם ובעיר בה הם גדלו ונאלצים לעזוב מסיבות כלכליות.
למען הגיל השלישי
הדורש מסגרת יומית, מועדונים, תמיכה, הנגשה והתייחסות מתמדת. כל אותם צרכים שכולנו נרצה שימולאו כשנתבגר.
למען אלו שקולם לא נשמע
מפני שמשרה ציבורית היא לא רק מרדף אחרי קולות בוחרים ועלינו לדאוג גם לבעלי מוגבלויות, ניצולי שואה, משפחות במצוקה, נוער בסיכון ועוד.
אהיה קשוב לכל תושב וצרכיו
כי בין אם אתה עונה על אחת הקטגוריות פה ובין אם לא, אני תמיד קשוב לכל פנייה ואמצא את הפתרון עבור הצורך האישי שלך

במערכת הבחירות הקודמת כיהנת בהתנדבות כראש מטה הבחירות והבאת לניצחונה של ראשת העיר המכהנת, מה הסיבה שכעת החלטת להתמודד לראשות העיר?
הלוואי ולא הייתי צריך לעשות זאת אבל אין ברירה. כגודל ההצלחה בבחירות כך גודל הכישלון של ראשת העיר בניהולה. ציפיותיי הרבות שנותרו ללא מענה הן בדיוק הסיבה לכך שאני מתמודד היום לראשות העיר. תוך דאגה עמוקה לצרכים של תושביי יהוד מונוסון הנאלצים מזה שנים לצפות מהצד כיצד נבחרי הציבור שלהם מחמיצים כל הזדמנות לשפר את המקום הנפלא הזה. בשנים האחרונות סובלת יהוד מונוסון מהזנחה בכל הנוגע לניקיון העיר ופיתוח תשתיות, מחסור באירועי תרבות, פתרונות דיור לזוגות צעירים ודעיכה ברמת מערכת החינוך ואת כל זה צריך לתקן. אני איש של עשייה ובא לעבוד קשה כדי לתקן את כל הנזק שנגרם בקדנציה האחרונה.

מעיריית יהוד-מונוסון נמסר: "עיריית יהוד-מונוסון בראשות יעלה מקליס מניעה ומגשימה תהליכי עומק של פיתוח וקידום העיר תוך שיפור מתמיד של השירות לתושב. העיר מצויה בתנופת עשייה, תוך מהפכות בתחום ההתחדשות עירונית והחינוך. הניהול האחראי והמקצועי הוביל בין היתר להגדרת העירייה כ"רשות איתנה" על ידי משרד הפנים (אחת מערים ספורות בארץ). אנו מברכים על השתתפותו של כל תושב בפעילות הציבורית והמוניציפלית ובעשייה חיובית למען העיר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

2 תגובות

 1. הוא קיבל פניות מתושבים עלאק. מדהים. איך ידעו לזהות שדווקא הוא כשיר? הלא בבחירות הקודמות הוא מכר לנו את הגב' יעלה בכל כוח המוח והכסף בתור המתאימה ביותר. אז אם הוא טעה בגדול אז, והביא אותה על יהוד במו ידיו, למה שנחזור על השגיאה וניתן לו צ'אנס שני לטעות בגדול ולהביא עלינו כשלון שני?! בפעם השניה הפראיירים מתים- לא מתחלפים.

  • אסף חגאי פריי

   מר חלילי,
   אפתח בכך שאין לי כל הכרות עם מר גוניקמן.
   גדולתו של אדם להודות בטעות!!
   יש להעריך אדם על עצם הרצון להרתם לתפקיד שכזה שכידוע הוא כפוי טובה, לא מתגמל ונמצא תמיד במרכז המחלקות.
   מקווה שכולנו יחד נשכיל לבחור ראש עיר שייטיב עם העיר ועם התושבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

WhatsApp Image 2020-10-22 at 13.47.20

מוקירים תודה: האיש שעומד מאחורי כתיבת התרחישים לצה״ל