יום שני , ספטמבר 21 2020
דף הבית / תקציב עיריית יהוד 191 מיליון

תקציב עיריית יהוד 191 מיליון

עיריית יהוד אישרה את תקציבה לשנת 2018, רוב חברי המועצה לא הסכימו להצעת ראש העיר יעלה מקליס ורק אחרי ששינו מספר סעיפים, עבר התקציב. 99 מיליון יושקעו במערכת החינוך, תקציב הרווחה 20 מיליון

עיריית יהוד מונוסון

מועצת העיר יהוד-מונוסון, אישרה בחמישי האחרון את תקציב העירייה לשנת  2018 על סך כולל של 191 מיליון ₪. התקציב שאושר, נבנה תוך ראייה כוללת והתחשבות בכל הצרכים הדרושים לשימור תנופת העשייה והתחדשות העיר, והוא מאפשר לעירייה להמשיך בקידום המדיניות להגדלת ההשקעה בתושבי ותושבות העיר ובהרחבת פעילויות שישפרו את איכות חיי התושבים ורווחתם, תוך שמירה וחיזוק חוסנה הכלכלי של העיר.

במסגרת התקציב, תרחיב העירייה את היקף ההשקעה בכל תחומי החיים למען תושבי העיר. אחת מהמטרות היא לסייע למשפחות הצעירות בעיר, ועל כן ניתן למצוא בין סעיפי התקציב את קידום פעילות מינהלת ההתחדשות העירונית שהוקמה באוגוסט האחרון ובכך תמשיך ותבצע את תכנית האב להתחדשות לב העיר. כמו כן, יורחבו הפרויקטים החינוכיים בעיר, לרבות תגבור לימודי ומחשב לכל ילד, לצד הרחבת סל התלמיד לבתי הספר היסודיים, סבסוד מסיבי של הצהרונים בגני הילדים והפעלת ביה"ס של החופש הגדול. ההשקעה במערכת החינוך ביהוד-מונוסון עומדת על כ-99 מיליון ₪ (40 מיליון ₪ עבור תיכון מקיף יהוד).
עיריית יהוד מונוסון

בגני הילדים תופעלנה תכניות לימודיות נוספות ותוגדל פעילות הסייעות. בנוסף, יוגדל תקציב לפעילויות נוער, עיר ללא אלימות ופעילות הרשות למלחמה בסמים, ויורחב היקף האירועים המתקיימים בעיר. כמו כן, לראשונה יושק פרויקט לבנות ובני המצווה, וכן תורחב התמיכה בארגוני המתנדבים והעבודה הקהילתית ביהוד-מונוסון. סך תקציב הרווחה לשנה הקרובה יעמוד על כ-20 מיליון ₪. זאת ועוד, על מנת לשפר את חזות פני העיר, תוגדל פעילות ותדירות הניקיון ברחבי העיר, כגון: הטיאוט, פינוי האשפה וצואת הכלבים, פינוי הנייר והמחזור בכלל וכן תורחב פעילות מערך השיטור העירוני והביטחון בכלל.

ראש העיר יהוד-מונוסון, יעלה מקליס ציינה עם אישור התקציב כי: "אני מודה לחברי מועצת העיר על שיתוף הפעולה ואישור תקציב עיריית יהוד-מונוסון בראשותי לשנה זו, קואליציה ואופוזיציה כאחד. אנו ממשיכים לפעול למען תושבי העיר בנחישות, בהתמדה וביעילות, בכל מקום ובכל עת. אני מודה לכל מי שנטל חלק בהכנת תקציב 2018 המקצועי והאחראי, למנכ"לית העירייה, שירה דקל כץ, לגזבר העירייה, גל לניאדו ולשאר מי שעמל וטרח במו"מ. כמו כן, אני מודה לכל אלה שבעזרת התקציב יוכלו לספק שירות אופטימלי יותר לכלל תושבי העיר. עובדי העירייה וחברי הנהלת העיר בראשותי, עובדים במסירות עבור תושבי ותושבות העיר ומחויבים להמשיך את תנופת העשייה למען יהוד-מונוסון".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

צילום: עמית אוזן

"מדובר בחוב מוסרי לעיר": תושב אור יהודה יזם פרויקט ארון קהילתי