יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית / חדשות חמות / אלקו נט – הרחקת יונים

אלקו נט – הרחקת יונים

רבים נתקלים ביונים שפתאום מתחילות להגיע למרפסת, לחלון או לגינה. כאשר לא מדובר ביונה אחת אלא כמויות רבות מדובר במטרד לכל דבר. יש להרחיק את היונים מבלי לפגוע בהן והדרך לעשות זאת היא לפנות למתקין רשתות מקצועי ומוסמך שיוכל לפתור את הבעיה.

"אלקו נט" הינה חברה להתקנת מגוון רשתות, בהן רשתות להרחקת יונים, אמנם העסק הוקם לפני כשלוש שנים אך צוות העובדים נמצא יותר מ-15 שנים בתחום. החברה מגיע לכל חלקי הארץ, אך המשרד ממוקם ביהוד. מלבד רשתות להרחקת יונים תוכלו למצוא רשתות לבטיחות למניעת נפילת ילדים למרפסות וחלונות; רשתות בטיחות לאתרי בנייה למניעה ובלימה של נפילת חפצים; רשתות למגרשי ספורט שמונע מהכדור לצאת משטח המגרש, רשתות הצללה, ציליות ועוד.

הרחקת יונים
הרחקת יונים

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


התקנת הרשתות להרחקת יונים מתבצעת בבנייני מגורים, בעסקים ובמוסדות שמטרתן למנוע חדירת יונים, שעלולות ליצור נזק תברואתי. ניתן לפנות לחברה לייעוץ בנוגע לסוגי פתרונות עמידים, יעילים ואיכותיים להרחקת יונים בהתאם לשטח עליו מדובר. לחברת התקנת הרשתות המעולה פונים כל סוגי הלקוחות החל מאנשים פרטיים, עסקיים ועד מפעלי ענק.

הרחקת יונים
הרחקת יונים

חברת אלקו נט מתקינה בנוסף גם רשתות לבלימה ולמניעת נפילות אדם וחפצים מגובה. אלו מותקנים לרוב באתרי בנייה אך גם במבנים פרטיים ובמבנים ציבוריים. התקנת רשתות בטיחות גם תורמת למניעת התפוררות של מבנים ונפילות של אריחים על עוברי אורח בסביבת המבנה המתפורר. במידה ויש לכם ילדים קטנים בבית רצוי להתקין רשתות בחלונות, במרפסות שמש, בחדרי מדרגות, בבריכות שחייה ובמקומות נוספים, במטרה למנוע תאונות.

הרחקת יונים
הרחקת יונים

הרשתות מיובאות מברזיל, מדובר ברשת בלעדית בשוק והיא נמכרת למתקינים מורשים בלבד. במידה והמקום שיש למתוח מעליו רשת אינו נגיש אל דאגה – מתקיני הרשתות מנוסים בעבודות גובה, בשימוש מנופים, סולמות, סנפלינג וכו'. הרשתות עשויות מפוליטילן, עליהן אחריות של עד 10 שנים בכפוף לסוג ההתקנה. יש לציין כי הרשת אינה פוגעת ביונים, אלא רק מרחיקה אותן.

הרחקת יונים
הרחקת יונים

חשוב לציין שהחברה עומדת בדרישות משרד התמ"ת, דרישות הבטיחות בעבודות גובה ובעלת הביטוחים הנדרשים.

שעות פעילות:
א'-ה' –  07:00- 19:00
שישי – 08:00 -13:00  
טלפון: 054-7404264

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קבלו את החלטת המועצה בקריאות "בוז"

"אוטובוס השבת ייכשל כי הוא נגד דרך התורה"