יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / עיריית יהוד הקימה גן חדש לילדים עם צרכים מיוחדים

עיריית יהוד הקימה גן חדש לילדים עם צרכים מיוחדים

עיריית יהוד מונסון השלימה בימים אלה את היערכותה לקראת פתיחת שנת הלימודים תש"פ. במסגרת ההכנות נערכו שיפוצי הקיץ בתקציב של 2.5 מיליון ₪. הוקם גן חדש לילדים עם צרכים מיוחדים.

שיפוצי קיץ ביהוד

הכנות לפתיחת שנת הלימודים תש"פ – עיריית יהוד הנגישה בקיץ האחרון,  חמש כיתות לתלמידים לקוי שמיעה בארבעה בתי ספר שונים, בנוסף להנגשה פרטנית ומורכבת מאוד לתלמידים עם צרכים מיוחדים והנגשה טכנולוגית לילדים עם לקויות למידה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


ראש העיר יעלה מקליס, "אני מודה לכל העוסקים במלאכה ובראשם מנכ"ל העירייה, על היערכות אינטנסיבית במהלך חופשת הלימודים. שיפוצי הקיץ כללו גם עבודות הנגשה לטובת תלמידים עם צרכים מיוחדים והצטיידות לטובת התלמידים והצלחתם הלימודית. אני מאחלת לכלל התלמידים המשך חופשה מהנה ובטוחה".

בחטיבות הביניים –  נרכש ריהוט חדש, מחשבים ומזגנים. במטרה לשפר את הסביבה הלימודית והשהייה בבתי הספר הוספו ספסלים ושולחנות חצר, הצללות ועוד.

שיפוצי קיץ ביהוד

השיפוצים במוסדות החינוך, בתי ספר וגני ילדים   – שיפוץ כיתות הלימוד כללו – תיקוני טיח וצבע, החלפה, תיקון והתקנת תשתיות חשמל, התקנות של מזגנים חדשים והחלפה של ישנים על פי צורך, החלפת ריצוף, החלפת גופי תאורה והחלפת דלתות.

שיפוצי קיץ ביהוד
מנכ"ל העירייה וצוות שיפוצי הקיץ במוסדות החינוך

בחדרי השירותים טופלו תאי השירותים לרבות החלפת מושבי אסלה, אסלות ודלתות. שיפור החזות ונראות השירותים באמצעות תיקוני צבע והחלפת הכלים הסניטריים על פי הצורך ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש