יום חמישי , ינואר 23 2020
דף הבית / המשטרה עצרה לחקירה את נהג המונית שתועד מכה קשיש ביהוד

המשטרה עצרה לחקירה את נהג המונית שתועד מכה קשיש ביהוד

בעקבות סרטון שהופץ בו נראה נהג מונית מיהוד מכה אזרח קשיש בעקבות ויכוח. המשטרה איתרה את הנהג וזימנה אותו לחקירה בסיומה שוחרר בתנאים מגבילים עם צו הרחקה וערבות כספית.

תיועד נהג המונית שמכה קשישי ביהוד

תושבי יהוד הזדעזעו מהסרטון שהופץ בו נראה נהג מונית מוכר מיהוד, משתמש באלימות קשה כנגד אחד הנוסעים בעקבות ויכוח בינהם. המשטרה עצרה את הנהג לחקירה. הנוסע נפצע ומספר צלעות נסדקו. והכל רגע לפני טיול של עיריית יהוד לקראת יום השואה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


וואטס אפ יהוד מונוסון

המשטרה תחקור מה הביא נהג מונית מיהוד לנהוג באלימות קשה כנגד נוסע מבוגר, להפילו לרצפה ולקלל את אשתו והכל לעיני עשרות תושבי יהוד המבוגרים אשר המתינו על אוטובוסים לקראת יציאה לטיול אותו ארגנה עיריית יהוד מונוסון, ביום שלישי שעבר, רגע לפני יום השואה.

נהג המונית, תושב וותיק מיהוד, מוכר לרבים כאיש חם ולבבי. רבות מנסיעותיו בשעות הבוקר הם של קשישים ברחבי העיר. מתארת אחת מעובדות הרווחה של העירייה – "אני עדיין בהלם מהמקרה הזה. ושמחה שזה לא הסתיים בדרך גרועה יותר".

מספרת אשתו של הנוסע שהותקף – "הזמנו מונית, כדי להגיע מהבית שלנו לאוטובוסים שהמתינו בכניסה ליהוד. הוא הוריד אותנו בצד הלא נכון של הכביש ובקשנו ממנו לקחת אותו לצד השני. פתאום הוא התחיל לצעוק ולקלל לא הבנו מה קרה. יצאנו מהמונית אפילו בלי לשלם לו ואז הוא התקרב אל בעלי בצורה מאיימת, תפס אותו והפיל אותו לריצפה. למזלנו הגיעו להפריד אחרת אני לו יודעת מה היה עושה לנו. אנחנו מפחדים ולא יוצאים מהבית מאז האירוע".

מיד בתום האירוע האלים, הגיעו נציגים מעיריית יהוד להגיש תלונה במשטרה והציגו את הסרטון. שבוע אחרי המקרה, הגיע הסרטון והופץ ברשתות החברתיות. רק אז, פנו מהמשטרה אל נהג המונית וזימנו אותו לחקירה. שם מסר כי התפתח ויכוח ברכב, הנוסעים איימו עליו וסרבו לשלם לו.

בתום החקירה, שוחרר הנהג בתנאים מגבילים עם הפקדת כספי ערבות וצו הרחקה מהמעורבים בדבר.

מעיריית יהוד מונוסון נמסר: "אנו מזועזעים מהאלימות הקשה נגד אזרח ותיק תושב העיר. האגף לשירותים חברתיים של העירייה מלווה את התושב מאז האירוע, ומעניק לו את כל התמיכה הנדרשת במסגרת הפעילות הענפה של העירייה בתחום מוגנות האזרח הוותיק. נגד הנהג הוגשה תלונה במשטרה על ידי מנהלת מועדון האזרח הוותיק, ואנו מצפים שימוצו כל ההליכים נגדו".

המקרה פורסם לראשונה אצל העיתונאית הדס שטייף מגלי צה"ל

2 תגובות

  1. מזרחיאלים

  2. הגיע לקשישהוא פעל באלימות פיזית ומילולית כלפיי הנהג אלימות אף פעם לא פתרון קל לכם התקשורות לשפוט מסרטון קצרצר שצולם רק צד אחד לא כל המקרה אלוהים יתן דין לכם התקשורת על השיימינג כלפיי הנהג יכלו לקחת את הסרטון למשטרה ולפתור שם הנהג מבוגר זה עוגמת נפש כלפיו גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

דני וידיסלבסקי

הכל פוליטיקה: איך החמאס מנצח את ישראל?