יום חמישי , דצמבר 12 2019
דף הבית / יהוד מונסון / מחדל חניה ביהוד: חונים איפה שרוצים ולא מקבלים דו"ח  

מחדל חניה ביהוד: חונים איפה שרוצים ולא מקבלים דו"ח  

תושבים מחנים את רכבם בכיכרות ומדרכות בלא מפריע. למרות פניות חוזרות ונשנות העירייה מגלה אוזלת יד. תגובת העירייה: "מזמינים התושבים לפנות למוקד 106"

בעיית החניה הופכת להיות מכת מדינה. ביהוד זה ככר הפך לנגע של ממש. תושבים  חונים במקומות אסורים לחניה באופן מפורש, כגון: מדרכות וכיכרות. "האחריות לדעתי היא על העירייה. מניסיוני, כשפניתי לשיטור עירוני, הם לא רוצים להתעסק עם זה. למשל, אמרו שלא יכולים לתת דו"חות, כי מדובר באזור בעייתי", סיפר ליאור תושב העיר.
"אני עם 2 רכבים וחניה פרטית אחת ותינוק שאני לוקח כל בוקר על הידיים. אף פעם לא חניתי על המדרכה או במקומות אסורים. במרחק 4 דק' הליכה ממני קיים חניון חדש יחסית, לא יודע עד כמה התושבים מכירים אותו ותמיד יש שם חניה. במו עיניי ראיתי אנשים עוברים ליד חניות פנויות ועדיין חונים על מדרכות. בנוסף, בחלקים גדולים של העיר גם במרכז אין אכיפה", הוסיף ליאור.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה – אתר החדשות של בקעת אונו


מחדלי חניה ביהוד מונוסון
מחדלי חניה ביהוד מונוסון
ליאור גילה אומנם תושיה ופנה לעירייה, אך עושה רושם שגם הוא מתעייף. "אני מרגיש חוסר אונים, ייאוש מהעירייה. אין טיפול. פרסמתי מספר פוסטים בפייסבוק. פניתי בפייסבוק לעיריית יהוד, שהגיבה תוך יום, אמרו שיחזרו אליי והיו נחמדים. באמת חזרה אליי מישהי בטלפון, קיבלתי מסרון על פתיחת תלונה בעירייה. הצעתי לאותה נציגה שישימו עמודים על המדרכה. כל זה קרה לפני כחודשיים ושום דבר לא קרה", גילה ליאור.
תושב יהוד הצביע על מקום מועד נוסף, בו אין אכיפה. "יש את המכולת של הבוכרי ברחוב צבי ישי, אנשים נעמדים מול המכולת וחוסמים נתיב שלם, והעירייה לא עושה עם זה כלום".
 
תגובת עיריית יהוד: ""עיריית יהוד-מונוסון רואה חשיבות רבה בשמירה על ביטחון התושבים תוך שמירה על הסדר הציבורי ברחבי העיר. בשנה החולפת ירד מספר עבירות התנועה בעיר בכ-35% בזכות יחידת השיטור העירוני שהקימה העירייה ועבודת השוטרים השוטפת בלילות ובימים לצד מהלכי הסברה נרחבים. אנו מזמינים את כלל התושבים לפנות למוקד 106 בכל שעה שהיא דרך הטלפון או דרך האפליקציה העירונית, כדי לדווח על הפרות סדר כאלו ואחרות וצוותי העירייה והשיטור העירוני יפעלו כמו תמיד באופן מהיר, יעיל ומקצועי למען פתרון הבעיות ושמירה על הסדר הציבורי בעיר".

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


3 תגובות

 1. בגלל שלליאור יש חנייה פרטית אז אין לו בעיה של חניה אבל ליאור לא יודע שבכצנלסון למשל יש המון בניינים ומעט חניות אז שליאור ילך לחפש את החברים שלו ולגבי העירייה תפסיקו לתת דוחות לאנשים שאין להם איפה להחנות את הרכב שלהם מתחת לבית

 2. בטח מתלוננים אלו שלהם יש מקום חניה מוסדר , מה לעשות שיש מצוקת חניה אמיתית ביהוד ואין איפה לחנות -אין ממש איפה לחנות -כל בעל בית פרטי פתח כניסה וחסם נתח מהמקום האפשרי , ברחוב אחד מחניית נכים אחת התווספו 10 נוספים , נעשו פרוייקטיי תמא שם רק לדירות המתווספות ניתנה חניה אחת אך בממוצע יש שתי מכוניות למשפחה , אתה מגיע אחרי השעה 21.00 וברדיוס של קילומטרים אין לך איך לצאת מהרכב לחנות ולהגיע סוף סוף הביתה , אוזלת ידה של העירייה שמזמינה את התושבים להתקשר למוקד היא דווקא בזה שעד היום מתעסקת עם תוספת דיירים בתנופת בניה מטורפת ולא במקומות חניה מוסדרים לאלו שאין להם

 3. בוקר טוב.
  בככר בורוכוב במזרקה אין אכיפה .
  אנשים חונים ברחוב אלפרט מול החנויות ואי אפשר לעבור.
  אין פיקוח במיוחד בערב. סכנה לעבור אפילו במעבר החציה.
  לטיפולכם הדחוף. תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חניתה תמיר וניל בן פורת

כולם נפגשים בזינק