יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית / שוב הפסקת חשמל ביהוד באחד הימים החמים בקיץ

שוב הפסקת חשמל ביהוד באחד הימים החמים בקיץ

ביום רביעי, 17.7 בפעם השלישית בחודש האחרון, תופסק אספקת החשמל ברוב הרחובות ביהוד מונוסון בעקבות עבודות יזומות של חברת חשמל בשיא תקופת הקיץ

הפסקת חשמל

יום רביעי הקרוב אמור להיות אחד הימים החמים בקיץ. רוב תושבי מרכז העיר יהוד קיבלו הודעה על הפסקת חשמל יזומה החל מהשעה 22 בלילה עד לפנות בוקר בעקבות שיפור עבודות תשתית של חברת חשמל.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


זאת לא הפעם הראשונה בה נאלצים תושבי מרכז העיר לסבול. גם בסוף חודש יוני נערכה הפסקת חשמל יזומה ביום חם מאוד ולמחרת היום ארעה תקלה משמעותית ברשת החשמל שהשביתה שוב אלפי בתים.

אלה הרחובות בהם החשמל ייפסק ביום רביעי – ויצמן, אשכנזי, יהודה הלוי, השוק, המעפילים, צבי ישי, כצנלסון, השלושה, אלפרט, קדושי מצריים, מרכוס, הרואה.

מספרת אחת האימהות – אני מבינה שיש עבודות תשתית לעשות, רק לא ברור מדוע זה קורה בשיא הקיץ שבחוץ 30 מעלות אפילו בלילות. אין אפשרות להפעיל מזגנים בחדרי השינה של הילדים, יש אנשים שצריכים חיבור לחמצן. בני נוער שמסתובבים ברחובות חשוכים. מדוע כל זה לא נעשה בימים אחרים בשנה.

הפסקת חשמל

בחברת החשמל מתנצלים בפני תושבי יהוד ומציינים  כי מכיוון שמדובר בנושא שמהווה סכנה בטיחותית לא ניתן לדחות את העבודות.

מחברת החשמל נמסר לאתר אונו ניוז – בתאריך 26/6 בוצעה במקום עבודת שיפור תשתיות ושדרוג רשת החשמל במסגרת הפסקה יזומה.   לדאבוננו, למחרת היום וללא קשר לעבודה המתוכננת מיום 26.6. אירעה תקלת מתח גבוה אשר השפיעה על אותם לקוחות. בנוסף בתאריך 17/7 מתוכננת  הפסקת חשמל יזומה לצורך עבודה בתחום הבטיחות בחשמל.

אנו מתנצלים על אי הנוחות ומבקשים את הבנת לקוחותינו.

תגובה אחת

  1. מתי יחזור החשמל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ישראל גל

בגלל אגרת הכניסה: החזית בין קריית אונו לגני תקוה מתחממת